Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitár a "Tankcsapda...

Milyen gitár a "Tankcsapda SGR by Schecter"?

Figyelt kérdés

Sajnos nem lakom Magyarországon, hogy kiprobálhassam egy zeneüzletben. Az interneten kevés az információ róla. Érdekelne a hangzása, a gyártásához használt anyagok, az érintők száma, az elektronika.

Ha valaki rendelkezik ilyen gitárral, érdekelne egy hangfelvétel, effektek nélkül.


PS: Ez a gitár azért érdekelne, mert elég nagy a rizikó egy Floyd-Rose rendszerrel ellátott gitárral fellépni(második gitárnak venném egy LTD MH-53-as mellé).



2017. febr. 7. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint a sima solo II-es csak ezt azzal próbálják eladni hogy rá vagy hugyozva hogy tankcsapda... kínai vacak... ennyi pénzért vegyél inkább használtan egy rendes gitárt!

[link]

2017. febr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát én személy szerint nem játszottam rajta, de ahogy hallottam pont olyan mint egy Tankcsapda SGR by Schecter
2017. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából olyan, mint a Tankcsapda sör a sörök között.
2017. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hittem valamire való gitár, nem tudtam, hogy kínai. Ezért a pénzért inkább jobb minőségüt veszek.
2017. febr. 11. 09:58
 5/5 Mojjo ***** válasza:
Mondjuk a hársfatestű metálgitár az már önmagában elég komolytalan...
2017. febr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!