Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Tankcsapda...

Mi a véleményetek a Tankcsapda-Dolgozzátok fel! Albumról?

Figyelt kérdés

#album #új #Tankcsapda #dolgozzátok fel #lukàcs
2017. jan. 22. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik :D Habár csak az Alvin és a Mókusok- Mennyország tourist érdekelt annyira xD
2017. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb méreg a legjobb 😀
2017. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett.☺☺☺
2017. jan. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tankcsapda az Tankcsapda! Nekem tetszett, ahogyan a többi is. Egy-két szám van ami nem jön be.
2017. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pontozzatok le de én hatalmasat csalódtam. A majka, curtis - legjobb mérget már vegig se hallgattam. Olyan jó számokat tesznek tönkre hogy ilyen hip hop-os meg pop-os szarokat csinálnak. Meg komolyan.... a wellhello a fiúk ölébe lányok... az meg a másik amin kiakadtam. Az Ákostól az agyarországot meg se merem már hallgatni
2017. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, egyet ertek😆 "A mi dalaink masoktol" resz tenyleg eleg borzaszto lett.

De "Masok dalai tolunk" szerintem mar jobb. 😃

Peldaul nekem a Bonanza banzaj- A jel felodolgozas tetszik, meg a Beatrice-Nagyvarosi farkas is jo, amit a legtobben szidnak meg ugye az Ossian-Iteletnap, hat nem is tudom, nekem tetszik. Mas teljesen mas, de attol meg stilusos es jo, Lukacs egy masik tartalmat tett bele ugymond ezzel a melankolia szeruseggel, szerintem kiraly az is.

2017. márc. 15. 02:34
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj meg az Edda-Semmim sincsen is eleg jo lett:D P.Box- Soha nem eleg, szintugy:D

Vissza terve a "mi dalaink masoktol" reszhez, szerintem a legjobb ott az Ektomorf-Barany, lehet kicsit elfogulat vagyok mert az enekese, Farkas Zotya a szomszedunk, de na szerintem jo, attetek az o durvabb metalosabb stilusukra es mar is lett egy jo kemeny rock zene.

2017. márc. 15. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!