Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a három hangszert milyen...

Ezt a három hangszert milyen zenészek (és főként mire) használják? Fényképek róluk lent!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2017. febr. 9. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
elektromos orgona és azok használják akik akarják...
2017. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit nem mondasz! Magam rá se jöttem volna...


De akkor a kedvedért:


Túl nagyok (úgy méretben, mint súlyban) ahhoz, hogy "csak úgy" egyik koncertről a másikra szállítgatni lehessen őket.


Otthonra teljesen felesleges, hisz vagy egyedül csak a zenész, vagy egy jelképes számú (rokonokból, vagy barátokból álló) közönség élvezheti csupán a muzsikát. (Ha azt mondja valaki, hogy "gyakorol", rögtön kérdem, hogy mire? Egy: azt egy kisebb "csupán" pár milliós hangszeren is nagyszerűen lehet, másoknak tökéletesen elég az "olcsóbb" is. Kettő: ha máshova nem igazán praktikus szállítgatni, akkor azzal, hogy ezen gyakorol, min és hol fog majd máshol játszani?)


Harmadik lehetőség még csak eszembe se jut (ettől persze lehet, hogy van (több is), éppen ezért írtam ki a kérdést - balga módon azt feltételeztem, hogy valaki talán tudja is a választ).


Tehát a kérdés továbbra is az (legalábbis a többiekhez...), hogy ezen eszközöket kik és mire használ(hat)ják?


Tényleg szeretném tudni!

2017. febr. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!