Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy 20 év múlva, majd úgy fognak a System of a Down nevű együttesre visszagondolni, mint ahogy most mi pl. a Beatlesre, Stonesra, Iron Maidenre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
A stílus rajongói biztosan..de a beatlest az is ismeri aki nem ismeri,igyhát akkora visszagondoló tömege nem lesz mint neki,szerintem.
2017. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2017. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem, mert a mai zenepiac annyira telített, hogy nincs lehetőség annyira kiemelkedni, mint akkor a Beatles vagy a Maiden. Kb. 10 év múlva is csak a diehard fanok fognak emlékezni rájuk, nem azért, mert nem jó zenét csinálnak, hanem mert hasonló szintet többen is tudnak hozni.
2017. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hallottál te már egy SOAD albumot egyáltalán? Toronymagasan kiemelkednek a jelenlegi előadók sorából. A Toxicity albumuk meg egyértelműen egy modern klasszikus.
2017. febr. 11. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Kiemelkednek a lószart.

Egy a sok ezer értelmesebb zenekar közül.

2017. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Feltéelezem #4 nekem szólt.

Igen, hallgattam Systemet, nem is egy albumot, a Toxicity-ről konkrétan játszottam is néhány számot gitáron. Zenét tekintve nem kiemelkedően bonyolult, Tankian előadásmódján/hangfekvésén kívül semmi nem különbözteti meg őket az átlagnál picivel feljebb lévő csapatoktól, IMHO.

2017. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Kizárt, nem olyan jelentősek még a saját műfajukban sem, nem még a popkultúrában (mondom ezt úgy, hogy szeretem őket).

A mostani nagy rajongóik biztosan fognak emlékezni, de egy átlag metálosnak, aki csak alkalomadtán hallgatja eszébe sem fog jutni.

2017. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nemhogy a Soad, de egy banda sem lesz már olyan népszerű, mint amiket felsoroltál. A zeneipar megváltozott A sztár kultuszának vége.
2017. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Sokan már most is így tekintenek rájuk.
2017. febr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Muráti Emőke ***** válasza:
60%

A legendák kora egyszerűen lejárt.


Elvis ott lesz 100 év múlva is (a Presley természetesen) egy rock kiállításon, vagy Mdme Tossuea panuptikumában, de sem a zenében sem a színészetben akármilyen népszerű valaki, nem lesz újabb Walter Matthau, Jack Lemmon, Tony Curtis, Pierre Richard etc.

Legföljebb a sportban születnek ma még legendák.

Avril Lavigne anno mennyire népszerű volt! De hát legenda? Egy francot.

System of a down...perzse hogyne...

2017. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!