Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit jelenthet ez a kifejezés...

Mit jelenthet ez a kifejezés egy angol nyelvű zenében?

Figyelt kérdés
"If you are 555 then i'm 666" tehát "ha te 555 vagy, akkor én 666 vagyok" van ennek valami jelentése? A 666 jelentését tudom, de az 555-nek?
2017. febr. 13. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ez a valaha írt legprovokatívabb SlipKnoT dal, egy hatalmas 'Fuck Off!' az egész zeneiparnak. Az MTV-től állítólag felkeresték őket hogy írjanak egy 'rádióbarátabb' dalt amit főműsoridőben is le lehet adni, valamint nagyon sokan az első lemez után megvádolták a csapatot hogy sátánisták. Rájuk kentek egy csomó dolgot amit nem is követtek el, rajtuk csattant ha egy hülye kisgyerek őket hallgatta és öngyilkos lett/megölt valakit. Ezek eredménye a Heretic Anthem, amiben az összes nekik szóló vádakra reagálnak és keményen kiosztják azokat akik gyűlölik őket anélkül hogy tudnák mit is akarnak. A 'Nobody wants anything I've got, which is fine cause they are made of everything I'm not' az MTV-nek szól, akik szerint túlságosan durva a csapat és így nem lehet őket műsorra tűzni. 'Everybody definiates from miles away, but face to face they haven't got anything to say' ez azoknak szól akik a hátuk mögött megitélik őket, de szemtől szembe már félnek elmondani azt amit gondolnak. A refrén, az 'If you're 555 I'm 666' értelmezéséhez tudni kell hogy az 555 az ember, a 666 az ördög száma. Tehát ha a valódi emberek azok akik megitélik a csapatot akkor a SlipKnoT tényleg inkább lesz sátánista mint hogy egy kategóriába lehessen sorolni velük.
2017. febr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm!
2017. febr. 14. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki szavazta le az első hozzászólót, mikor ilyen részletesen kifejtette a váalszt, és még hozzá is tett

Smells like everybody definiates from miles away, but face to face they haven't got anything to say

2017. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!