Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitárt szeretnék születésnapom...

Gitárt szeretnék születésnapomra. Apámnak ellenvetései vannak. Hogyan győzhetném meg?

Figyelt kérdés

Nekem támadott, hogy az meg minek? Hol tudnám hasznosítani? Azt feleltem, hogy már nagyon rég óta szeretnék gitározni, mert tetszik, és egyenlőre csak megtanulni szeretnék, magamat szórakoztatni. Szerinte ez marhaság, meg sem éri, így nem lehet kihasználni. Meg hogy úgysem gitároznék. De én nagyon szeretnék, tényleg, és nem hiszi el. Miért baj ha nem akarok rögtön nagy terveket szövögetni? Ez miért zavarja? Eleinte gondolom mindenki saját magának gitározgatott... Hogyan győzhetném meg?

15/L


2010. máj. 8. 22:24
 1/7 FFDP ***** válasza:
Lássa, hogy nagyon eltökélt vagy, győzd meg, hogy sokat fogod használni, hogy fejleszti a hallást és, hogy inkább örüljön neki, hogy nem folyton tajrészeg drogos lánya van, hanem valami értelmesebb hobbit szeretne :) Sok sikert.
2010. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Járj egy évet/félévet gitártanárhoz, hogy úgy lássa komolyan gondolod. Ez azért is jó, mert ha magadtól tanulod az alapokat, lehet hogy valamit rosszul fogsz csinálni és az idegződik be. Utána majd meglátod, hogy járni akarsz tovább vagy tanulsz magadtól.

Amúgy nem vagy miskolci véletlenül?:D

2010. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :) nem, miért?:D
2010. máj. 8. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is járj először gitártanárhoz, akkor addig nem is muszáj saját gitár. Mutassd ki az eltökéltségedet a gitározás iránt és sok sikert! :)
2010. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg hogy ha nem akarnak olyat venni amit te szeretnél akkor ne is vegyenek semmit. Ezzel bevágod a durcit és tuti meglesz a gitár.:D

Ne aggódj az én szüleim is ilyenek voltak, hogy minek gitár, aztán megkaptam és le sem tettem, fél év alatt megtanítottam magam gitározni, azóta már saját együttesem is van.

2010. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben jártam, de szerencsére volt rá saját keretem, így nem kellett hadba szállni a szüleimmel a gitárért. Mondták, hogy így meg úgy fogom megunni 2 hét után, aztán foglalkozott vele a kutya, megvettem magamnak, ennek 1,5 éve. Nem lett igazuk. Aktívabb vagyok az iparban, mint valaha, nyáron pedig megveszem az első elektromos gitárom.

Ha teheted, kérj pénzt, azt már arra költheted, amire akarod. Hajrá! Sok sikert!

2010. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) nos, azért örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen. mondjuk anya támogat, azt mondja neki, inkább örülj, hogy érdekli valami. bár azért már nem igazán lelkesedik, hogy az ő pénzéből kell megvenni :D igen, már múltkor durcizás közben azt is kinyögtem, hogy jó, akkor nem kell semmi, csá! :D lehet, hogy az lesz a vége, hogy pénzt kérek és akkor már nem tehetnek semmit. :D de nem tudom... pedig 12 nap van már csak.
2010. máj. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!