Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kérjek 14....

Szerintetek mit kérjek 14. születésnapomra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pénzt. majd eldöntöd, hogy mit akarsz később, addig kuporgass.
2009. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Új telefon/számítógép/mp3 lejátszó, ha nincs, vagy régi, elromlott, stb. Valami jó könyv, amit te választasz ki. Akkor még kérhetnél ruhát, ha esetleg meguntad nagyon az eddigieket. Kérhetnél akár új táskát, cipőt, vagy csizmát, vagy mondjuk vmi jó kabátot/dzsekit a tavalyi helyett, úgyis itt a hideg idő, esetleg sálat, sapkát, most úgyis divat ha jól tudom egyfajta sál a fiatalok körében =). De igazából nem tudom, fiú vagy-e, vagy lány, és hogy mi iránt érdeklődsz, de talán ilyesmiknek mindenki örülne, próbálj innen ötletet meríteni.
2009. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és igazából az elektronikus dolgok érdekelnek de már a legtöbb cuccom megvan.Írjatok még ötleteket
2009. okt. 31. 13:40
 4/9 anonim válasza:
100%
Csak is pénzt. És majd ha vmit látsz a TV-ben vagy ilyesmi, és megtetszik, vagy ami a suliba a sivat, akk majd megveszed, addig is gyűjtsd a pénzt...
2009. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De valami cuccot mondjatok ne pénzt valami különlegeset.Az eddigi válaszokat is köszönöm de kérek még
2009. okt. 31. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Hmm... Hát Iphone-t nem szeretnél? Nem tudom hogy álltok anyagilag de az ha egyszer iphone-od lesz, többet más mobilra rá se bírsz nézni, annyira meg fogod szeretni. Elég drága, mint ahogy a Mac cuccok mindig azok, de a minőségük még a kiválóságon is felüli.
2009. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát de te tudod, hogy mire vágysz, miért mi mondjuk meg?
2009. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
van egy szuper mobilom úgyhogy Iphon-t nem szeretnék.kösz az eddigi válaszokat de írjatok még
2009. nov. 1. 09:33
 9/9 anonim válasza:
ha ezekből nem tudsz választani akkor ne kérj semmit
2009. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!