Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az A38-as hajón belépésnél...

Az A38-as hajón belépésnél milyen szinten és hány helyen ellenőriznek/motoznak?

Figyelt kérdés
Ruházatátvizsgálás, táskakipakoltatás van, vagy ez hogy működik? Illetve ha kissé ittasan szeretnék koncertre menni beengednek, ha normálisan viselkedek, és nem túl feltűnő (mármint amikor bemegyek)?

2017. febr. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam, nem motoztak. Táska nem volt nálam, amit ellenőrizhettek volna, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de arról igen, hogy volt a koncerten egy f#szkalap, aki úgy be volt tépve, azt se tudta melyik bolygón van, ki is b#szták, mikor elkezdte fogdosni a csajokat, de bejutni be tudott.
2017. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából fű miatt kérdem. Tehát ha nem csinálok semmi ilyesmit és nem hívom fel magamra a figyelmet, meg nem viselkedek úgy mint egy elmebeteg nem lesz semmi gond
2017. febr. 23. 15:40
 3/4 anonim válasza:
Nincsen motozás, simán beengednek ha megvetted a jegyet. Akik nem akarnak józanok maradni, ittasan mennek alapból mert ott elég drága a pia (mint általában a szórakozóhelyeken mindenhol), de nyilván ott is öntik magukba az emberek. Persze mondani se kell, hogy ittasan füvezni nem éppen előnyös.
2017. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ennek örülök. Nyugi nem terveztem kombózni a kettőt
2017. febr. 24. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!