Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudom megvalósítani a...

Hogy tudom megvalósítani a fejemben lévő zenéket, ha nincs semmilyen zenei tapasztalatom?

Figyelt kérdés

Tele van a fejem nagyon jó zenékkel, amiket én találtam ki, és nagyon szeretném valamilyen formában megalkotni őket, hogy mások is meghallgathassák. Instrumentális zenéről van szó, az énekhangom az elég rossz, úgyhogy nem énekelek.

Sajnos zenét sose tanultam az énekórákat leszámítva, hangszereken se nagyon játszom, illetve régebben furulyázgattam és zongorázgattam csak úgy magamtól, és bár nagyon rossz minőségű a mikrofonom, de felvettem egy pár általam kitalált zenét, amire mások utána azt mondták, hogy tök jó. Csak épp amit felvettem, az csak egy kis töredéke annak, ami még a fejemben van, és egyszer olyan szívesen meghallgatnám rendesen kívülről is a zenéimet, és úgy irigylem azokat, akik ezt meg tudják csinálni :( Ajánlották nekem az FL Studio nevű programot, amit egyszer ki is próbáltam, de nem nagyon értem, hogyan működik, és a tutorialok se segítenek, mert amiket eddig találtam, egyik sem laikusoknak szól, hanem olyanoknak, akik évek óta foglalkoznak zenével.


2017. márc. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szintetitátort kezdj el rajta pötyögni, aztán egy idő után belejössz.
2017. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Brunner Barna válasza:
Énis ilyen cipőben járok.A telefonom hangrögzítőjére szoktam feldúdolni,fütyülni,közben dobolok hozzá bármin. Már több száz ilyenem van,egyszer majd lesz belőlük valami.Olyan embert keress,aki meg tud tanítani használni valami zeneszerkesztő programot,aztán nincs megállás,irány a Billboard. :-)
2017. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!