Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet zeneszőveget...

Hogyan lehet zeneszőveget illetve dallamot írni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Zenész pályára szeretnék lépni, és gondoltam az lenne az első lépés hogy írok egy saját dalt.

Tehát nem arra gondolok hogy egy komplett zenei művet csinálok amiben megírom a basszusgitár, dob, szóló gitár stb... dallamát/ütemét. Mi legyen az első lépés?


2017. márc. 7. 17:25
 1/2 anonim válasza:
Vannak erre programok, ha jól tudom bár én minden próbálkozásomnál maradtam az ötvonalas füzet+grafitnál. Amúgy az első az ihlet. Ha nincs ihlet nincs se szöveg, se dallam. Van bármilyen zenei alapképzettséged vagy ez csak egy ilyen légből kapott ötlet?
2017. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persz hogy van elképzeléhem hozzá ! A pop-zene ami igazán ugyárzem hogy közelebb vagyok hozá. És azzal a műfajal foglalkozzak de az elkezdés a legnehezebb, hogy miképp tudjam elkezdeni ! :)
2017. márc. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!