Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hegedűlni el lehet kezdeni...

Hegedűlni el lehet kezdeni felnőtt korban is, vagy csak gyerek korban érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 8. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hegedűltem még ugyan,de a gitározásomból kiindulva szerintem bármikor el lehet kezdeni.Bármit bármikor el lehet kezdeni!
2017. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkezdheted bármikor, maximum nem leszel virtuóz előadó és zeneszerző.
2017. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Szerintem bármikor el lehet kezdeni.

A lemaradást ugyan sosem tudod pótolni ahhoz képest aki 6-8 évesen kezdte, de kitartással, sok gyakorlással, szép eredményeid lehetnek.

Azzal is számolj, hogy ha éveken át fizikai munkát végeztél, akkor az ujj-ízületeid már nem fognak visszafiatalodni.

2017. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bármikor elkezdheted abszolút nem kortól függ az elszántság a fontos és a kitartás. Ha valaki gyerek korától hegedül az nem jobb mint aki felnőtt korában kezdte.
2017. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ördögfióka válasza:
Helló! Én 26 éves vagyok, és most nyáron fogok elkezdeni hegedűlni. Beszéltem tanárral, és azt mondta nyugodtan, semmi akadálya. Annyi előnyöm talán van, hogy 10 éves korom óta zenélek (billentyű, gitár). Mindenki évekről beszél, de nem mindegy hogy naponta 10 percet gyakorolsz vagy több órát.
2017. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!