Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség egy normál és...

Mi a különbség egy normál és egy akusztikus koncert között?

Figyelt kérdés
Egy zenekaron belül értem, mivel most megy az akusztikus koncert az m2 petőfin, de nem értem, mitől akusztikus egy koncert, amikor ugyan úgy használnak minden hangszert

2017. márc. 11. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően azt jelenti, hogy áthangszerelik a formációt akusztikus hangszerekre. Pl. akusztikus gitár, nagybőgő, klasszikus dobszerkón kívül többféle ritmushangszer, vonósok, fúvósok, vokálosok, pianínó, a szokásosnál több együttműködő művész a színpadin, ilyesmik.


Mostanában nem követtem, de szerintem nagyon szigorúan nem ragaszkodnak az akusztikus hangszerekhez. Inkább az a lényeg, hogy kicsit át van hangszerelve, legyen különleges, nagyszabású produkció.

2017. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, állom a söröd! ;)
2017. márc. 12. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!