Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a legegyszerűbb módja az...

Mi a legegyszerűbb módja az otthoni gitár tanulásnak?

Figyelt kérdés

Elektromos gitáron szeretnék megtanulni. Régebben elkezdtem akusztikuson tanulni de nem sokáig és annyira nem volt rá időm. Most viszont szeretnék megtanulni ha már költöttem rá és amúgy is. Mi ennek a legjobb és leggyorsabb módja?

Köszönöm azoknak a trolloknak a fáradtságát akik eljutottak ideáig de ha lehet a negatív és sértő kommenteket hanyagoljuk, viszont minden építőjellegű és segítő választ szívesen várok.

20/F



2017. márc. 15. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annak idején beírtam google-ba például, hogy "house of rising sun tab" és azokat pötyögtem. Volt egy "tankönyvem" is az akkordokkal. Érdemes kinyomtatni őket és legyen előtted falon vagy akármi, hogy már fejből menjenek. Ez már egy jó alap. Gitártanár sokat segít, mert amit megmutat pár óra alatt, azzal már lehet gyakorolni és önfejleszteni. Sok sikert.
2017. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Waff ***** válasza:

Egy jó gitártanárt javasolnék én is. Amit ad leckét, azt szépen begyakorlod a következő óráig... Minden nap kell gyakorolni, a kulcsa ebben van. Nincsenek titkos módszerek, kiskapuk. Csak kőkemény, kitartó gyakorlás. Aztán ott vannak a temérdek youtube-os oktató videók. Rengeteg weboldal, ami gitároktatásról szól, csak be kell írni a keresőbe. Vannak online tanfolyamok is. Csak választani kell.

Leggyorsabban? Nem, ha van dolog amivel nem szabad sietni akkor az a gitártanulás. Lassan és pontosan kell haladni. És ami a hátránya, hogy ez nagyon nagy kitartást igényel.

2017. márc. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alap fogásokat teattartásokat, már youtubeon össze lehet szedni, aztán szépen el lehet kedzeni tabulaturákat gyakorolni...

De van ps/xbox/pc játék is most a címe nem jut eszembe, ami olyan mint a gitárhero csak igazi gitárral megy... és nagyon jó egy házibulin találkoztam vele.

2017. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Youtube és Guitar Pro.


Amire meg az utolsó gondol, az a Rocksnith.

2017. márc. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Waff ***** válasza:
Rocksmith mindenre jó, csak tanulásra nem....Én nem ajánlom, max szórakozni, de komolyan tanulni vele nem lehet.
2017. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

YT-n 1000+1 oktató anyag van, jobb-rosszabb, válogass. Ha van ismerősöd, aki játszik, akkor kérd meg hogy mutasson meg dolgokat. Nézz szét hangszerboltban kezdő könyvért.

J, és mindennapos gyakorlás!

2017. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valami könyv + yt


https://www.youtube.com/watch?v=TgkOI-I-8fs


elég összecsapott cucc, de legalább magyar :D

ha megnézed a videóikat találhatsz köztük hasznos dolgokat ja.

2017. márc. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!