Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem lett népszerű...

Csak szerintem lett népszerű napjainkban a fiatalok körében a 80-as és 90-es évek zenéi?

Figyelt kérdés

Én személy szerint midig is kedveltem a retró zenéket de most azt veszem észre hogy divattá vált hallgatni.

Mi a véleményetek?



2017. márc. 23. 16:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Mindig is nagy slágerek voltak ezek, jobbak is mint a mai napok tuc tuc zenéi.
2017. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. 10 éve is éppen ennyire voltak népszerűek a 80-as 90-es évek zenéi.

Csak akkor gondolom téged még a mesék érdekeltek, nem a zenék.

2017. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire népszerűek, de nekem ez a korszak a kedvencem. Ride The Lighting, Master of Puppets, ...And Justice For All, Peace Sells, Rust in Peace, Reign In Blood, Arise, Beneath That Remains, The New Order, Practice What You Preach, Alice In Hell, Never, Neverland... és még folytathatnám a sort, de itt van néhány kiragadott mestermű, olyan albumok, amelyekhez foghatót manapság már nem csinálnak.


Jó, persze vannak manapság is tehetséges bandák(Avenged Sevenfold, Mastodon, Evile), és a régi nagyok is időnként előállnak egészen jó albumokkal(Hardwired To Selfdestruct, Endgame, Dystopia, Dark Roots Of The Earth, Brotherhood OF The Snake), de azért mégiscsak az az időszak a legkedvesebb nekem.

2017. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A divattá vált lehet, hogy erős kijelentés, meg ez az egész eléggé környezetfüggő, de ja, én is úgy látom, hogy ha valaki ma tinédzser, és egy kicsit elmozdul a rádióban játszott zenétől valamilyen irányba, akkor majdnem nagyobb eséllyel fordul a retro felé, mint a mai undergroundhoz.
2017. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem is népszerű de még mindig nem eléggé, hogy komplett szórakozóhelyek ráálljanak erre csak pár külön alkalmat kivéve.

Tény, hogy terjed a retro lassan-lassan egyre fiatalabb korosztály jön rá, hogy élvezhetőbb, táncolhatóbb, ritmusosabb. Remélem, hogy a tendencia folytatódik!

2017. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!