Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A mai fiataloknak miért...

A mai fiataloknak miért Justin Bieber a példaképe?

Figyelt kérdés
Nem értem ,hogy miért.Nem tett semmit a célja elérésében. A dalainak semmi üzenete ,üress az egész. Botrányosan viselkedik , drogozik ,piál és a tinik mégis felnéznek rá, isntenítik. Nem mondanám magam idősnek sőt 16 éves vagyok , de engem mindig is a régebbi zenék érdekeltek nem a mai tömegzenék. Olyan emberekre nézek fel akik tényleg tettek a céljuk megvalósításáért. Most nem akarom isteníteni magam ,hogy én tudom kire kell felnézni stb de miért pont rá aki arogáns ,ego visszaél a pénzélvel. Csak én nem tudom elfogadni ezt, vagy mások is vannak így? Tudom tudom nem kéne ezzel törödnöm , de amikor látom ,hallom az osztályban ,hogy ő az Isten és ,hogy nála jobb nincs, egy idő után igen idegtépő tud lenni.

2017. márc. 24. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs egy olyan ismerősöm sem akinek a példaképe lenne. 18 éves vagyok.
2017. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó neked!:D
2017. márc. 24. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Nem "a mai fiataloknak", max az osztálytársaidnak, vagy random embereknek az interneten. Az első válaszadóhoz hasonlóan egyetlen embert sem ismerek, akinek ő lenne a példaképe. Avagy...

2. Általános iskolában volt pár lány, akik rajongtak érte. Aztán kinőtték. És ez a tipikus eset. Ha meg valaki soha nem növi ki a tipikusan tinédzsereknek gyártott dolgokat, az valszeg megszállott rajongó, abban az esetben meg igaziból mindegy, hogy kit istenít, vagy hogy milyen értékei vannak az illetőnek, ott a probléma maga a megszállottság, nem pedig annak tárgya.


Tinédzserként engem is sok minden idegesített, amit bizonyos osztálytársaimtól hallottam, próbáld elengedni a füled mellett, neked kevésbé lesznek stresszesek a mindennapjaid, ők meg majd úgyis felnőnek...

2017. márc. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kinövik:D
2017. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Én belieber vagyok. Nem kezdem el neked ecsetelni hogy miért mert úgysem értenél egyet és ha elkezdeném mondani hogy Justin ilyen meg olyan pozitív tulajdonságait, ha nem is te de valaki tuti belekötne. Amire persze én megvédem és egy óriási vita fog itt kereskedni rajongok kontra nem rajongok közt. Szóval nem kezdem el ecsetelni miért szeretem/szeretjük. Legyen annyi elég hogy nem vagyunk egyformák, nem gondolkozunk egyformák. Kinek ez tetszik, kinek az
2017. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak annyi bajom van vele hogy a népbutítás eszközévé vált.
2017. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Michael Jackson a király
2017. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez fura mert Magyarországon legtöbben utálják vagy semmit nem éreznek iránta, alig akad rajongója. Amerika meg ne érdekeljen :D
2017. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xXAlexaXx ***** válasza:
Utálok. Bár nem ismerlek titeket, le merem fogadni, hogy ha csak egy napig annyi kegyetlen beszólást, utálót, oldalt hoznának létre ellenetek, szinte azonnal öngyilkosok lennétek. Miért példakép? Mert ő ezt eltűri. Felnézek rá, mert ő kibirja mindezt, amit egy utáló sem. Megtanított arra, hogy ne vegyek mindent a szívemre és csak a pozitívumokat lássam. Valóban, iszik, drogozik. De melyk sztár nem? Azt hiszed a te kedvenced nem drogozott? Szerinted Michael Jackson nem drogozott? Komolyan? Pedig de! Nagyon is! De Justinak legalább van amiért. Az utálok miatt.
2017. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!