Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2017-ben lesz koncertjük a...

2017-ben lesz koncertjük a BTS-nek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallom hogy lesz, de konkrét dolgokat nem láttam eddig... most akkor lesz vagy sem?

2017. ápr. 7. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

NEM LESZ!

Amíg én el nem tudok jutni egy koncertre addig nem lesz!

Be fognak várni engem , és csak akkor lesz.

Suga párti vagyok szal, ha lenne is én lennék az első aki megtudnáááááá (pont)

2017. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:'( Pedig annyira szeretném, hogy legyen még a gondolat is, hogy ide jönnének az is olyan jó lenne :'(
2017. ápr. 8. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Első vagyok


Hidd el nekem is jó lenne.

De amikor régen oda voltam a Block B ért , akkor én is így voltam vele ,imádtam őket sőt betegesen rajongtam értük, és amikor eldöntődött az hogy végre idejönnének Budapestre addigra már ki untam őket, mert jött helyette a BTS.


Szóval erről beszélek , mindig lesznek újabbak akik kielőzik a kedvencünket (ez így megy) sajnos...


És szerintem a BTS-sel is ez lesz, hogy mire idekerülne a sor rájuk már rég nem lesz az a felhajtás mint például most :(


Mindig lesznek újak, újabb bandák akik egyre többet fognak felmutatni és sajnos a többi úgymond lecsengőben lesz .


Az előbbi hülyéskedésemért bocsi xD :D

2017. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmi :D amúgy igen egyszer úgy is "kinövünk" belőlük amikor már nem 10-en éves fejjel nézünk rájuk :D persze a dalaikat és a táncaikat mindig szeretni fogom <3
2017. ápr. 9. 09:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy amiért valóban rajong az ember, azt nem növi ki. Ezzel nem azt mondom, hogyha mondjuk nekem a Super Junior a kedvencem, akkor állandóan csak arra megy már x éve a fanolás..hanem, hogy bármikor jó kedvvel fordulok a banda felé. Afféle menedék.

2017-ben NEM LESZ BTS koncert magyarországon. A Block B egy kpop bandához mérve még egész olcsó volt, de tudod mennyi a B.A.P vip jegy? Annál jóval drágább lenne egy BTS és ezt egyenlőre nem tudja megfizetni magyarország.

2017. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm! De azèrt van esèlyünk ,hogy egyszer nem idèn, de valamikor a jövőben eljönnek majd hozzánk? Tudom nem a fiúktól függ,nem ök szervezik de azèrt van rá esèly hogy egyszer valamikor Magyarországon is fellèpjenek?
2017. ápr. 10. 23:51
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiúk beosztása sűrű, egy kis cégtől emelkedtek a legnépszerűbb bandák közé. Én nem mondanám, hogy nincs esély itt koncertre, mert azért egyre növekszik a rajongók száma itt is. Viszont, ameddig a cég nem lát egy lehetőséget magyarországban, amiért megérné minden veszteség nélkül idejönni, addig nem lesz koncert. De nézd a jó oldalát! Egyre több kpop csapat fordul meg itt, egyre inkább kezd a kpop térképre felkerülni országunk, ezzel megmutatva, hogy héló mi is itt vagyunk.

De ugye ez nem arról szól, hogy a fiúk ne akarnának erre jönni. Ez a munkájuk, beosztással és a bevétel számít. Lehet bármekkora fandoma itthon, ha aligha a negyede tudná kifizetni a jegyet, nekik ez így nem éri meg.

De ismétlem, 2017-ben NEM, DE NINCS KIZÁRVA, hogy a jövőben állomás leszünk egy turnén. Csak pozitívan.

2017. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért az még messze van, hogy rájuk unjunk. :D Mert épp most vannak a csúcson, nemrég óta lettek nagyon felkapva, de pár évig még biztos, hogy ekkora lesz a hisztéria körülöttük. :D Én is nagyon látnám őket élőben, de annyi pénzem sose lesz. :(
2017. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Épp ezaz, hogy most lettek felkapva..én ezért húzódtam vissza tőlük. A csapból is ők folynak, nagyon csodálom ès örülök a sikerüknek/sikereiknek, de már a falnak megyek attól, hogy "mindenhol" ők vannak.
2017. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!