Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok írni jó classic rock...

Tudtok írni jó classic rock számokat?

Figyelt kérdés

Igazából nem muszáj classic rocknak lennie, lehet blues rock, hard rock, western rock, stb. csak ne legyen kemény metál. Tehát semmi death, black metal, stb. A 80as évek-ből (főleg a glam metalból) ne nagyon küldjetek légyszi, azokból már túl sokat hallgattam :D Ja és a punk-ot nem nagyon szeretem.


Elég sok bandát ismerek, de a legjobb lenne, ha hasonlókat tudnátok küldeni, mint például: Led Zeppelin, Van Halen (David Lee Roth-os korszak), Lynyrd Skynyrd, The Who, The Rolling Stones


Mindegy, hogy régi, vagy új az együttes. (Igazából jobb is lenne, ha új)


Sok mai bandát kerestem, de amelyik nagyon kiemelkedett a többiek közül az csak a Kaleo volt. De biztos van több is ami tetszik, csak nem találtam még meg :D



2017. ápr. 13. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Motörhead, Deed Purple, Jopline esetleg.
2017. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, ismerem őket is :D

Deep Purple-t szeretem, de a Motörhead nem nagyon jön be

2017. ápr. 13. 19:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán maiak (90's), de én szeretem pl. a Blind Melon, Meat Puppets, Pearl Jam, Beck zenéit, maiak közül most csak a Foo Fighters jut eszembe.

Ennyire klasszik rockot, amiket felsoroltál, maiak közül nem ismerek (sajnos!), de ez lehet csak az én műveletlenségem :)

2017. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki aki zenéket kér ,és nem "tuc tuc tec tuc" zenét :)

Tudok egy kicsit oldschool ,de nagyon jó kis zenét ajánlani :

ZZ Top - Sharp Dressed man (a Nickelback is feldolgozta és az is nagyon jó!)

Vagy nagy kedvencem Steven Tyler-től a Dream On ,de ezt feldolgozta Blacktop Mojo is (legjobb feldolgozások egyike a rock történetében).

A régi kemény mag nickelback is jókat csinált ,mint a How u remind me,Rockstar ,Lulaby stb...

Carlos Santa a 70-es évektől a mai napig minden kor ikonjaival csinált bűn jó számokat...

Chad Kroeger

Hoobastank,Billy Gibbons

Billy Idol

Hinder

Aerosmith

és annyira sorolható még :)

2017. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

ZZ Top, Aerosmith, Pearl Jam, Nickelback -őket természetesen ismerem :D


a Blind Melon-nak van pár jó száma, viszont a 2000s eleje körüli rock az nagyon nem jön be, tehát a Hoobastank nem nagyon tetszett.


Sajnos a maiak közül amit eddig találtam csak a Kaleo jön be, esetleg a Black keys.

2017. ápr. 13. 20:32
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

The Beatles

The Doors

Pink Floyd

King Crimson

2017. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Rival Sons, Baroness
2017. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Érdemes meghallgatni Keith Richards, a The Roling Stones gitárosának szólóalbumait is.
2017. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem éppen rock de : James Brown,Nat King Cole,Ray Charles.

Mind fantasztikus :) és jó hallgatni.

2017. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 veterán vas ***** válasza:

Ha classic rockot akarsz hallgatni, ezeknek az együtteseknek az albumaiban válogass: Queen, The Who, Nazareth, Scorpions, ELO, Jethro Tull....

/számomra ezek az igazi zenék/

2017. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!