Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok írni jó classic rock...

Tudtok írni jó classic rock számokat?

Figyelt kérdés

Igazából nem muszáj classic rocknak lennie, lehet blues rock, hard rock, western rock, stb. csak ne legyen kemény metál. Tehát semmi death, black metal, stb. A 80as évek-ből (főleg a glam metalból) ne nagyon küldjetek légyszi, azokból már túl sokat hallgattam :D Ja és a punk-ot nem nagyon szeretem.


Elég sok bandát ismerek, de a legjobb lenne, ha hasonlókat tudnátok küldeni, mint például: Led Zeppelin, Van Halen (David Lee Roth-os korszak), Lynyrd Skynyrd, The Who, The Rolling Stones


Mindegy, hogy régi, vagy új az együttes. (Igazából jobb is lenne, ha új)


Sok mai bandát kerestem, de amelyik nagyon kiemelkedett a többiek közül az csak a Kaleo volt. De biztos van több is ami tetszik, csak nem találtam még meg :D



2017. ápr. 13. 18:27
1 2
 11/14 csillámrozmárvadász válasza:

Ramones, magyar a Charlie(best a: ,,Jég dupla whyskivel"),FOB nem annyira rockos de van egy kis hangzása,Tankcsapda is magyar a többi bestet már irták

13L

2017. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ramonest ismerem, vannak jó számaik, de a punkot annyira nem szeretem. Magyart meg nem szoktam hallgatni, de köszi a választ!
2017. ápr. 24. 20:10
 13/14 anonim ***** válasza:
Bon Jovi, Bryan Adams, Kiss, White Snakes
2017. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Extreme, MR Big, Yngwie malmsteen, DLR saját bandája, alcatrazz, zappa
2020. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!