Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudod kiválasztani azt...

Hogyan tudod kiválasztani azt a műfajt, azokat a dalokat, amik a legjobban illenek az énekhangomhoz?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 14. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Először meg kell győződnöd arról, hogy hol mozog az adott hangterjedelmed. Ha például elég magas hangokat is képes vagy kiénekelni, akkor valószínű, hogy szoprán vagy. Ezeknek érdemes utánanézni, majd ezek alapján dalokat választani. Ha nem szeretnéd ennyire beleásni magad, akkor azt tudom ajánlani, hogy hallgass meg különböző műfajokból, különböző hangterjedelmű, hangszínű embereket és amelyik dalt a legkényelmesebb/legkönnyebb énekelni, abban a műfajban nézelődj tovább. Remélem tudtam segíteni.
2017. ápr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy alt vagyok, mert kórusban a kórusvezetőnek be kellett lőnie a hangomat.
2017. ápr. 14. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!