Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meg szeretnek gitarozni...

Meg szeretnek gitarozni tanulni, csak?

Figyelt kérdés
Tehat, nagyon megszeretnek gitarozni tanulni, de mar 18 eves vagyok. Van egy ismerosom es O tobb hangszeren jatszik es O aztmondta, hogy mar ilyen korban nem nagyon, vagy csak mehezen lehet megtanulni, szerintetek?

#gitár #tanulas kor
2017. ápr. 21. 15:59
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Az az ismerősöd valószínűleg szivatott. Millió és egy ember van, aki nálad jóval idősebben kezdett valamilyen hangszeren tanulni. Én kb 24 évesen kezdtem gitározni. Ismerek két embert is, aki harmincéves kora után kezdett csellózni. Meg olyat, aki nem sokkal 30 előtt zongorázni. És tudok két olyan emberről is, akik 50 felé kezdtek bele a gitározásba. Nem 18, hanem 50. És megy, és élvezik.


Szóval ne félj semmilyen korban belevágni a zenélésbe, 18 évesen meg pláne ne.

2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 17 evesen kezdtem, profi nem lettem, de magamat jol elszorakoztatom.
2017. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ti milyen gitarral kezdtetek?
2017. ápr. 21. 16:09
 4/4 Mojjo ***** válasza:

@3: egy kölcsönkapott fémhúros akusztikussal.


Hogy mivel érdemes kezdened azt elsősorban az dönti el, hogy milyen zenét szeretnél játszani, illetve mely gitártípusok hangja tetszik a legjobban. Minden más csak ezredleges dolog.

2017. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!