Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy gitározni szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
attól félek hogy a családba senki nem támogatná az ötletemet és lebeszélnének ezért még nem akarok venni gitárt. De engem nagyon érdekel a gitározás és a zene.

#gitár #classic music
2017. jan. 17. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Muter! Gitározni szeretnék.
2017. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Na szóval, odaállsz szüleid elé és azt mondod: "Anya, Apa én szeretnék gitározni!" Kész, ennyi. Ha pedig tényleg érdekel, ne hagyd, hogy lebeszéljenek róla!
2017. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szar olyan családban felnőni, amelyik nem támogat, de ha rájuk vagy utalva, akkor nincs sok választás, eléjük állsz és kijelented, hogy ezt akarod. Anno nekem is sok érdeklődésem elvágták azzal, hogy nincs rá pénz, nincs idő különórákra járni veled, meg "úgy is kinövi, abbahagyja".
2017. jan. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! am pénz lenne rá mert saját pénzből finanszíroznám csak én ilyen "izgulékony" vagyok és nem tudom mit szólnának hozzá STB.
2017. jan. 17. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, ha zenélsz bármin, alapból a legjobb dolog. Ugyan az, mintha sportolnál. Mikor gitározásról van szó, az még remekebb dolog! Akárki akármit mond, ne hagyd magad lebeszélni róla!!
2017. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor otthon mindketten nagyon elfoglaltak, de nincsenek egymásnak hallótávon belül, akkor előbb apuhoz caplass oda, kérdezd meg, mit szól, hogy menni fogsz gitárt tanulni, és ahogy apu szóbakerül, mondd nyugodtan, hogy már rábólintott. Minél hamarabb, gyors köszi, szeretlek, stb után usgyi anyuhoz, és neki is kb a véleményét kérd ki a megváltoztathatatlanról, nyilván ne felejtsd el említeni, hogy apu kőkeményen jóváhagyta.
2017. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*ahogy *anyu* szóbakerül

bocsi, lehet vaciláltam még, hogy ne anyu legyen-e az első, végül is annak függvénye, ki bólint nehezebben, és többnyire az apák variálnak ilyesmin.

2017. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!