Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanulhatnék meg otthon...

Hogyan tanulhatnék meg otthon elektromos gitáron játszani?

Figyelt kérdés
Egy évig tanultam akusztikus gitáron, tanárral, pénz szűke miatt abbahagytam, de most, néhány éve múlva kedvet kaptam hozzá, viszont egy tanárt most már nem tudnék kifizetni. Elektromos gitárom van, ehhez keresek oktatóvideót/szöveget, lehetőleg magyarul.

2017. ápr. 21. 19:58
 1/4 anonim válasza:
63%

Hát, ha tényleg kerestél volna, találtál is volna.

2017 van, internet meg ilyenek.

2017. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kerestem, de normális magyar nyelvű videót nem találtam. Persze, angol van, de abból semmit nem értek. Olyat, amin az elektromos gitár részeit mutogatja, de azzal nem sokra megyek. Nem kellene rögtön leszólni az embert.
2017. ápr. 21. 20:28
 3/4 Waff ***** válasza:
Pedig szinte magát magyarázza egy jó oktató videó, még ha nem is beszélnének, akkor is érteni kéne, hisz látod-hallod, és ezen van a hangsúly. Marty Schwarz oktató videói nagyon profik, és sok rock számot elektromos gitáron mutat meg. Én őt ajánlom.
2017. ápr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:
Hát igen, az a gond, hogy magyarul igen gyér a kínálat. Ha esetleg más idegen nyelven tudsz, mondjuk németül, vagy franciául, érdemes úgy utánakeresni, több sikerre számíthatsz. Ha nem, akkor marad a Waff által említett módszer: angol videók, és figyelni, meg fülelni, hogy mit csinál.
2017. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!