Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van, aki ismeri a Hollywod...

Van, aki ismeri a Hollywod Undead-et?

Figyelt kérdés

Ha igen, mik a kedvenc számaitok? És neketek Deuce, vagy Danny énekhangja tetszik jobban?

És egy utolsó kérdés, valaki tud valamit az új albumukkal kapcsolatban?



2017. ápr. 23. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ismerem, de nem szeretem. Az Everywhere I Go megfelelő mennyiségű alkohol mellett jó volt egy bulin, de józanul nem hallgatnám. :D
2017. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem. A kedvenc számaim a Believ, Outside, Bullet. Érdekes, mert ezekben mind Danny énekel :D de Deucenak viszont a szóló számai nagyon bejönnek, mint a Do you think about me és a Thank you. Valahogy az jött le, hogy míg a HU-ban énekelt kevésbé voltak tartalomdúsak a zenék de így mostmár ő is külön jó zenét gyárt és a HU is
2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Akkor ebben eggyet értünk :D
2017. ápr. 23. 20:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Ismerem, imádom. Kedvenceim a No.5 és az Another way out. Dannyt jobban szeretem.
2017. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4. Azokat én is szeretem :D
2017. ápr. 24. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc bandám ^^ Deuce, és Danny énekhangja is tetszik =D A kedvenc számom tőlük (ha csak 1-et lehetne választani).. The Diary :3 Az új album nyáron jön ki, szerintem =D De itt többet megtudhatsz: [link]
2017. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze :D

Danny-é valamiért jobban tetszik.

Kedvenc számon pedig nincs, mindig változik. Van pár amit jobban szeretek és van, aminek különlegesebb jelentése is van számomra

2017. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A The diary tényleg nagyon király :D #6 köszi a linket
2017. ápr. 30. 09:45
 9/12 anonim válasza:
100%

Én is ismerem, imádom stb., nem kell részletezni. :D Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz, Dannyé jobb a bandában, Deuceé meg szólóban. Kedvenc számok:

Street Dreams, Medicine,Kill everyone, The Natives, Young, We are, Dead bite, New day, khmmm., kicsit sok.... De még a Lion, California, Pigskin, Uuuuuuuuuuu a Gravity, Le Deux, Levitate. Na jó, asszem elég lesz...

2017. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én akkor ismertem meg őket, mikor kiadták az első albumukat Danny-vel, így őt jobban szeretem, meg a hangja is jobban tetszik.

Mindegyik számukat szeretem, de a kedvencem egy ideje a Usual Suspects. :)

2017. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!