Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdőként milyen akusztikus...

Kezdőként milyen akusztikus gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
én ezt néztem ki: [link] ez elvileg egy elég jó minőségű gitár de ha nem ti mit ajánlanátok? 33 ezret szánnék rá

2017. ápr. 26. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Vedd úgy, hogy az első gitárod gyakorolni, tapasztalni... van. Ez azt jelenti, hogy készülj fel, hogy sérülni fog, el fogsz követni olyat, amit drágább gitárral később biztosan nem..... Így voltaképp vedd azt, amelyik tetszik, amelyik a stílusodnak megfelelő - amit szívesebben játszanál -, és majd a következő gitárodnál fektess be valami igazán jóba.

2017. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
74%

@1:

"Ez azt jelenti, hogy készülj fel, hogy sérülni fog, el fogsz követni olyat, amit drágább gitárral később biztosan nem."


He? Te meg miről beszélsz? Pont a legelső gitáromat féltettem és óvtam a legjobban, és egyébként mindenki, aki úgy általában vigyáz a cuccaira, legalább pont annyira fog az elsőre vigyázni, mint a sokadikra. De nem is értem, egyáltalán mire gondolhatsz... hogy amíg nem tud rajta játszani, addig szögeket ver be vele?


@Kérdező: ezért az árért ez egy teljesen jó gitár, nyugodt szívvel megvehető.

2017. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy Te nem érted, az teljes mértékben Rajtad áll, a Te bajod. De ne próbáld meg az értetlenkedéseddel úgy beállítani, mintha csak az és úgy létezne, ahogy Te gondolod.
2017. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mojjo ***** válasza:

@3: akkor megpróbálom egyszerűbben, hátha így átmegy:


Azt kérdeztem, hogy mégis mitől sérülne azért egy gitár, mert kezdő kezében van. Mit csinálna vele, ami sérülést okoz a gitárnak, és amit egy haladó nem tenne? Ugyanis én nem, hogy elképzelni sem tudom, miről beszélsz, mert egyszerűen logikailag sem áll össze, de még csak empirikusan sem látom megalapozottnak, ugyanis konkrétan senkitől nem hallottam, senkinél nem tapasztaltam ilyesmit, pedig pár kezdőt ismertem...


Ha gondolod, megpróbálkozhatnál a válaszadással is akár

2017. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mojjo ***** válasza:

@3:

Nem mellesleg nézd csak, milyen szép kijelentő módot használtál az #1-ben:


"készülj fel, hogy sérülni fog, el fogsz követni olyat, amit drágább gitárral később biztosan nem"


Kijelentő mód, nem feltételes. Tehát nem így is történhet akár, hanem így fog történni, pont. Szóval egészen olyan, mintha te nem tudnád elképzelni, hogy valaki kezdőként ne húskloffolásra és/vagy krikettütő helyett használja a gitárt, hanem gitározásra. Na mindegy.

2017. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondol az 1-es válaszoló kedves Mojjo, hogy olyat elkövetne az első gitárjával a kérdező hogy pl. véletlenül obab@ssz@ a gitár alját a lépcsőfokra miközben rohan a gitársuliba vagy a kis köcsögök elkérik tőle ott és egymás hátát ütik vele selfizés közben stb. :-)

Később persze a bundokra nem vigyázunk, de ez benne van a játékban, azt javítani lehet.

Kezdő gitárnak egy kényes és pontos gitárt javasolnék neki és nem olyat amin idén még a madár csicsergett.

2017. ápr. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!