Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Idegenekkel koncertezni,...

Idegenekkel koncertezni, fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Ti már menteket idegenekkel koncertre, fesztiválra? Úgy értem, előtte neten (akár itt, akár facebookon) összebeszéltetek, hogy nem nagyon akad társaság, majd együtt elmentetek. Ha igen, milyen tapasztalataitok vannak? Valamint mi erről az egészről a véleményetek?

Nagyon szeretnék idén nyáron is fesztiválokra menni, de a barátnőm, akivel eddig jártam, gyakorlaton lesz. Más barátaim meg nincsenek oda ezekért a dolgokért. Gondolkodom, hogy kipróbálom ezt a dolgot.

21/ L



2017. ápr. 27. 16:39
 1/9 anonim válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam 😅 18/F
2017. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Èn 39 èvesen gondoltam ugyanerre , megyek egyedül, aztán majd lesz valahogy.... :) 39F
2017. ápr. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Az úgy elég bátor dolog :)
2017. ápr. 28. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam ilyen embert találni, de mivel egy kisebb fesztiválról volt szó, nem találtam. Elmentem egyedül, teljesen élvezhető volt úgy is :D
2017. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En is ugyanigy vagyok!😄 Sajnos mondjuk. 18/L
2017. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
En is úgy elmennék egy fesztiválra még sosem voltam. pedig nyáron mindíg magyarországon vagyok annak ellenére hogy külföldön lakom 17/L
2017. máj. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
koncertre siman elmennek igy De fesztivalra...hat nemtudom. azer megesik hogy az ember többet iszik vagy valami mas beboditja..es ilyenkor jobb az ha igazan azok vannak körulotted akik ismernek - akikre szamithatsz
2017. máj. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok :) Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatba.Az Efottot így buliztuk végig.Itt a gyk találtunk egymásra+az oszkar autós oldalról akikkel együtt utaztam.Nagyon szuper társaság jött össze.Azóta is tartjuk a kapcsolatot és ha minden jól megy jövőre is együtt folytatja a banda. :)
2017. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25/L
2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!