Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudok OTTHON megtanulni...

Hogy tudok OTTHON megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés

Időm sincs pénzem sincs és nem is akarok énektanárhoz járni, mert nem olyan hangot szeretnék amivel akár x-factort nyerek hanem csak egy kicsit javítani a hangomon hogy ha haverokkal elkezdünk énekelni akkor ne féljek megszólalni. Egy kicsit beszédhibás vagyok de hangfelvételen visszahallgatam magam és ott egyáltalán nem hallatszódik hogy baj lenne a beszédemmel


Hogy és milyen zenékkel kezdjek el gyakorolni?



2017. ápr. 29. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
16F
2017. ápr. 29. 10:15
 2/5 anonim válasza:
Szia! YouTube-on van pár éneklecke, pl. szerintem ez egész jó: https://www.youtube.com/watch?v=S_t_BycydWw&list=PL16B699E67.. , de azzal is már sokat lehet fejlődni, ha skálázol zongora (vagy zongora telefonos alkalmazás) mellet. Vagy, feliratos zenés videókra énekelsz rá (azzal még nyelvet is lehet tanulni), de rengeteg karaoke-t is találsz a YouTube-on.
2017. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
6évet zongoráztam zenesuliban de abba hagytam mert választanom kellet kettő hobbi között és inkább nem a zongorát választottam
2017. ápr. 29. 13:51
 4/5 anonim válasza:
Szerintem szűkebb hangterjedelmű dalokkal kezdj, amiknél úgy érzed, nem feszülnek meg a hangszálaid, nem kell erőlködni. Ezzel edzed, később ilyenekkel be is melegíthetsz nehezebb dalok előtt, ha épp nincs skálázáshoz kedved. Nem tudom, milyen zenei stílus áll közel hozzád. Szerintem ez nem olyan nehéz elsőre: Green Day - Time of your life
2017. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy ez: Green Day - Wake me up when September ends
2017. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!