Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz még egy akkora zseni...

Lesz még egy akkora zseni mint Freddie Mercury?

Figyelt kérdés
Most lesz ez a Queen koncert ezzel az Adam gyerekkel. Valószinüleg ott leszek de annyira nem fogott meg. Ti hogy vagytok vele? Ha még Freddie lenne az énekes, bármennyit megadnék egy olyan koncertért. Kár,hogy nem éltem még mikor ő meghalt.

2017. ápr. 29. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Freddie olyan nagy ikon,hogy a Queen

együttesben el sem lehet mást képzelni.86'ban a Népstadion koncertjük meghatározó volt az életemben.A halála utáni emlékkoncerten G.Michael énekelte el

egy két számát,de nem lehetett a kettőt összevetni,jó nem is ez volt a cél, de akkor sem tetszett mástól.

2017. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt is, van is és lesz is. A kérdés lényege, hogy van-e értelme a Queen zenekart folytatni? Nincs.
2017. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam rajta, hogy elmegyek de Freddie nélkül a Queen nem Queen....(azt sem értem, hogy miért Adam Lambert lett az "új énekes") #1-es George Michael egész jòl énekelte a Queen dalait szerintem, de az egyértelmű, hogy Freddie sokkal jobban adta őket elő.
2017. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megyek, mert Brian és Roger, de Freddie volt egyedül Freddie, és Adam lehet, hogy jelenleg a legjobb helyettes, de egyáltalán nem zseni, főleg nem olyan, mint Freddie, akinek a legjobb hangja volt és ilyen még egy nem lesz, az biztos.

Szóval, igen, ha harmincegy éve lennénk, még jobban örülnék, de alapból örülhetek, hogy legalább Briant és Rogert láthatom.

2017. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Adam Lambert viszont nagyszerűen énekli a dalait. Nem úgy mint Freddie, de ezt ő is tudja. És nem is akar a helyébe lépni. Viszont szívét, lelkét beleteszi.

2017. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy lenne.

George Michael sem lesz több...

Adam L jó énekes a lejobb választás hogy megtöltse a stadionokat.

2017. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!