Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitározni tanulás? Mivel kezdjem?

Pityesz93 kérdése:

Gitározni tanulás? Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék megtanulni gitározni, már 1 ideje van is 1 Squrier gitárom csak nem tudom mivel kéne kezdeni megtanulni.. solozni is szeretnék meg akkordozni is.

2017. máj. 9. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen úgy kezdtem, hogy nyomtattam egy akkordos lapot, és elkezdtem játszani zenéket. Csak úgy ahogy jól esett, bár nekem szerencsére van érzékem a zenéhez, így minden könnyen ment. Utána elkezdtem járni egy tanárhoz, klasszikus zenét tanultam, de nagyon nem jött be. Viszont hasznos volt, mert megtanultam a hangokat. Most egy zenekar gitárosához járok, teljesen más a dolog. Sokkal jobb. :) Szóval szerintem kezdd el így, egy csomó videó van youtubeon pengetésekről, próbálj meg dalok alá játszani. Aztán ha komolyabban szeretnéd (tábortüzes szintet otthon sián meg lehet tanulni), akkor keress tanárt. Sok sikert! Ha kérdésed van nyugodtan írj! :)
2017. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Waff ***** válasza:
Könyv: Muszty-Dobay "Gitáriskola". Ebből szépen megtanulhatod az alapokat. Aztán irány egy jó tanár :)
2017. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat,sajnos nem ismerek senkit sem a környéken aki gitározna :S tanárhoz meg nem szeretnék járni, se ídőm se pénzem nincs rá.igy konkrétan lekoppintani az akkordokat 1 guitar lesson ból és utánozni, na azt szeretném elkerülni. Nem 1 adott zenét szeretnék csak játszani :) nem tudom mennnyire volt érthető ,hogy mit szeretnék
2017. máj. 10. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, de először muszáj egy adott tudást fejleszteni. Semmiből nem tudsz. Tanuld meg az akkordokat, hallgass sok zenét, hogy hogyan pengetnek, aztán variálhatsz.
2017. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!