Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet gyorsabban megtanul...

Hogy lehet gyorsabban megtanulni gitározni? Ha valaki sok dalt megtanul eljátszani gitáron akkor jobb gitáros lesz (ügyesebb, precízebb), vagy csak a memóriája jó?

Figyelt kérdés
Én is gitározok, de nem járok gitártanárhoz, szóval magamat fejlesztem (a barátaimmal szoktunk néha gitározni, ők segítenek hogy jobban menjen). Megrekedtem egy szinten és nem tudok tovább fejlődni. Érdekelne, hogy ha minél több dalt megtanulok eljátszani annak van-e értelme, fejlesztem-e vele a gitártudásom vagy inkább valami gitár elmélet anyagot kellene keresnem és azzal tudnák fejlődni?

2017. máj. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Komplexitástól függ. Ha meg tudsz tanulni bonyolult számokat (tényleg jól eljátszani, nem csak úgy "nagyjából így játssza XY is"), akkor az biztos segít. Emlékszem, én zeneiskolában is Rammstein, SOAD meg Slipknot számokon gyakoroltam a ritmusgitározást. Ha viszont megtanulsz egy csomó pofonegyszerű szűmot, az azon kívül hogy a tábortüzes gitározással jól lehet csajozni, nem sok extrát ad.
2017. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát ha nehezebb dalokat is megtudunk tanulni jól eljátszani akkor azzal is lehet fejlődni.

Köszönöm a választ!

2017. máj. 11. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!