Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A rádiókban állandóan mondják,...

A rádiókban állandóan mondják, hogy "ha rádióhallgatottsági felmérés van, kondd, hogy kinket hallgatsz! ". Mikor van ilyen felmérés? Engem még soha, senki nem hívott fel, hogy a rádiózási szokásaimról érdeklődjön.

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm dolgozott ilyen helyen diákmelósként. Nem tudom, pontosan melyik rádiónál volt, de kaptak egy telefonszámlistát (mobil), és folyamatosan hívniuk kellett az embereket, és először megkérdezték, hogy budapesti vagy, vagy sem... Ha igen, akkor van-e kb. 20 perced... És ha azt mondtad, ráérsz, akkor lejátszottak egy csomó számból egy kicsit, és mindnél meg kellett mondanod, hogy tetszik, vagy elkapcsolnál... A lényeget kihagytam: még a zenék előtt megkérdezték, hogy milyen rádiókat szoktál hallgatni, és milyen rendszeresen... :)


Nem tudom, mi alapján hívnak, engem a barátnőm hívott, mert nem akart mást cseszegetni vele, és vállaltam. :D

2017. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!