Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Koncertre egyedül, lányként...

Koncertre egyedül, lányként egy másik városba? Elindulnál?

Figyelt kérdés

Most amin gondolkodom az az ország másik felén van és este 11-re van vége.

És még kocsim sincs.


Aztán elgondolkodtam, hogy mi lenne ha pesten lenne. Az fele akkora távra van.


Nem veszélyes így elindulni??

Te szoktál így menni? Mentél már?


2017. máj. 19. 19:45
 1/8 anonim válasza:

Csak akkor indulj el egyedül ha egy szamurájharcos vagy :D

de eléggé veszélyes! olyan nincs hogy senki nem megy el veled max fizesd le... nem csak az emberektől kel félni amúgy gondolj az állatokra megtámad egy medve vagy egy veszett mókus vagy róka vagy kutya xd de sztem te is tudod hogy kirabolhatnak megerőszakolhatnak stb.. nem regélem mert tisztába vagy vele újat nem tudok mondani csak annyit hogy ne menj egyedű inkább egy ismerős férfival menj akiben megbízol az a biztos. Én biztos hogy nem indulnék el egyedű félúton visszafordulnék xd :D amugy is egyedül nem szórakoztató ilyen helyekre menni mindig bandával érdekes a dolog.

2017. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy társasággal jobb buli az ilyen, de nincs kivel mennem. Ez a koncert pedig régi álmom, meg azt olvastam gykn hogy van aki egyedül jár koncertre és igaz hogy tartok tőle, de a komfortzónán tágítás elvileg jó dolog.


Egyébként nem hiszem hogy el fogok menni.

2017. máj. 19. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen koncert?
2017. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. máj. 20. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem elkísérni akarlak, igazából csak a műfaj vagy rendezvény érdekelt, mert más hangulata van egy black metal koncertnek mint egy alternek.

#3 voltam

2017. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt fesztivál
2017. máj. 20. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A VOLT elég nagy fesztivál, nem hinném hogy ha esetleg bántani próbálna valaki, akkor ne lenne legalább 8-10 ember a közeledben, akihez fordulhatsz segítségért (bár ez is koncertfüggő lehet). Az utazás lehet macerásabb, gondolom vonattal mennél, próbálj meg beülni valami társaság mellé, a potenciális cukrosbácsiknak máris nehezebb dolguk van.
2017. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a fesztivál helyétől pár utcára lakok de nem megyek,idén amúgy is drága és nem lesz ízlésemnek való fellépő,egyedül nem jó ilyenre menni még nekem fiúként se
2017. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!