Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül másik városba koncertr...

Egyedül másik városba koncertre menni őrültség?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 18:52
 1/5 peterlord ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha ismered a várost nem, ha nem ismered igen. Én egyedül nem mennék, max ha várna valaki a másik városban.
2012. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 1x elmentem hegyaljára 1 napra tök egyedül... :D ha jófej vagy úgy is hamar tudsz csatlakozni egy ismeretlen társasághoz.. :D
2012. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy akkor lehet, ha pasi vagy, akkor nem az.

Persze nem mindegy, hogy hány éves vagy, meg milyen a koncert közönsége, melyik zenekarról van szó, meg hogy fiú vagy-e vagy lány. Na meg hány km-re mész.

Na meg a kérdés az, hogy este 11-től (amikor véget ér), a hajnali 5-ös buszig/vonatig mit csinálsz.


Tehát fiú vagy vagy lány?

Hány éves vagy?

Melyik településről melyik településre mész?

Milyen zenekar koncertjéről van szó?

Lesz-e ott ismerősöd?

El tudsz-e menni gépjárművel (autó, motor, robogó), vagy valaki hazahoz-e? Ha meg nem, akkor tudsz-e valamilyen rokonnál ott aludni, vagy valamilyen szállást keresni?

2012. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja meg utolsó vonat/busz elérésére van-e esély?

Vigyázat, a koncertek szeretnek csúszni, és előzenekar is szokott lenni. Tehát akár három óra is lehet a koncert.

Negyedóra csúszás, fél óra előzenekar, negyed óra hangolás, másfél óra koncert, visszataps, ráadás, és mindjárt 2 és 3/4 óránál jársz. Kivonul a tömeg a csarnokból, te még elmész egyet WC-re, és eltelt közel 3 óra.

2012. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!