Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Harry Styles zenéje az rock zene?

Harry Styles zenéje az rock zene?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 05:19
1 2
 11/16 anonim válasza:
11%

Ki az a harry styles?

Én rock/metal zenét hallgatok de életemben nem hallottam róla.


21/L

2017. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Ki az a Jézus Krisztus? Életemben nem hallottam róla.


Nem aht mondom, hogy hasonlítanak, de kb. hgyan ennyi az esély arra, hogy európában/usában nem hallott valaki Harryről.


De ez a "ki az a ..." szintén az olyan mű rockerek szlogenje akik nem a rock zenét értékelik, csak az undergroundságát és minden ami mainstream arról nem hallottak, de biztos nem hazudnak mert aztán egyáltalán nesznobok...

2017. máj. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
11%

Azért ne vigyük már túlzásba. Komolyan fogalmam sincs hogy ki az, pedig még pár popsztárt is ismerek. Azért kérdeztem, mert a kérdező szerint rock zenét játszik és a válaszok alapján arra következtettem hogy mindenki ismeri.

Valószínű hogyha rock zenét játszana és ilyen ismert lenne, akkor lenne fogalmam arról hogy ki ez.

Én sem háborodok fel mert vannak olyan hp-k akik nem tudják hogy mi az az Iron Maiden... na azt pedig szerintem minden élő embernek tudnia kéne, először én sem hittem el hogy van olyan aki sosem hallott róluk...

2017. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem az a lényeg h ismerte vagy sem. Hanem hogyha ismered a személyt akkor leírd a véleményed. Ami nem sokat számít, mert ez nem véleményről szól. Harry Styles album dalai nem poPonűfajúak. Pont. Aki nem ismeri , annak nem kell válaszolnia, aki pedig ismeri és hallotta az új számait az meg ne hazudjon. Mint említettem nem kell ismertnek lenni vagy tetszeni valakinek ahoz higy rock műfajba tartozzon egy előadó/dal/album. Köszönöm a megértést
2017. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Classic rock:))❤❤👑👑😬
2017. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Indie rock talán :)
2019. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!