Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a gitárról,...

Mi a véleményetek a gitárról, a hegedűről, a csellóról és a zongoráról? Ti melyik hangszert választanátok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 15:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én 5 éve zongorázok és 3 éve csellózok. Imádom monda kettőtt, de a zongora nehezebb. Persze. Egyik se könnyű. De én mégis azt mondom, hogy a zongora nehezebb, annak ellenére, hogy én mikor anno elsős voltam belőle, 3.-os darabot játszottam és zongora versenyt nyertem.
2017. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
*mind a kettőtt
2017. júl. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Mojjo ***** válasza:

*mind a kettőt


Ha már javítunk... :)

2017. júl. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Már nem akartam annyiszor javítani.
2017. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Waff ***** válasza:
Egyszer kellett volna, rendesen... :)
2017. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A gitárt gyakorlatilag bárki "megtanulhatja", az a legkönnyebb a felsoroltak közül. Nem is rajongok érte, szerintem a másik három sokkal szebb és izgalmasabb hangszer. :) (Most nem a gitárosokat szólom le, ha ők szeretik, akkor csinálják! Csak én nem tartom túl érdekesnek, nem annyira szeretem a hangját, de ez az én egyéni véleményem.) Csellóval, hegedűvel vagy zongorával szerintem (bár a korábbi kommentek alapján nem fognak egyetérteni velem, de) igenis több és mélyebb érzelmeket lehet kifejezni.
2019. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Mojjo ***** válasza:

@16: Elhiszem, hogy nem minket akarnál leszólni, csak szimplan butaságokat beszélsz. Nyilván nem tanultál meg gitarozni, valószínűleg a többi hangszeren sem tudsz játszani, így max elképzeled otthon úgy magadnak, hogy melyiken milyen nehéz megtanulni játszani, majd ezt a képzeletbeli akármit tényként leírod ide. Ez azért elég... hát... fura, nem gondolod? :)


A valóságban jól megtanulni klasszikus gitározni semmivel sem könnyebb, mint a többi hangszeren ugyanolyan szinten megtanulni. Mindegyiknek megvan a maga nehézsége, a maga trükkjei, a maga magas szintű technikai repertoárja.

Én azt mondom, hogy ne álmodozz, inkább próbald ki a gyakorlatban ezeket (ne fél évig, aztán annyi, ha lehet) és utana beszélhetünk róla újra ;)

2019. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Mojjo ***** válasza:

@16: Kérlek, hallgasd meg ezt, és utana mondd el, hogy még mindig azt gondolod-e, hogy a gitár kevésbé alkalmas hangszer az érzelmek kifejezésére, mint a többi felsorolt:

[link]


Tudnék még jópárat mutatni, de kezdjünk kicsiben, eggyel. Őszintén érdekel, mit fogsz mondani.

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Mojjo ***** válasza:

Oké, ha nincs válasz, emelem a tétet még egy videóval:

[link]

2019. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
20 eve csellozok, 10 eve zongorazgatok es 3 evig gitaroztam. :D csellom eletem szerelme, legjobb baratom/baratnom/lelkeszem/pszichologusom/pasim/mindenem. Nem bantam meg, h anno belekenyszeritettek es kesobb sem engedtek abbahagyni :D
2019. jún. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!