Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek miért utálja sok...

Szerintetek miért utálja sok ember a kpop-ot?

Figyelt kérdés
Volt olyan ismerősöm aki rámkérdett hogy milyen zenét halgatok és mikor azt mondtam hogy kpop azonnal fújjozni kezdett de semmit sem tudott róla és ha megkérdem hogy miaz akkor nem tudja megmondani . Meg sok olyannal találkoztam hogy melegnek tartsák a tagokat vagy éppen lezbikusoknak a lány bandatagokat. Az más ha nem szereti mert neki nem jött be de tényleng sokan azt sem tudják hogy milyen zenei műfajról van szó , csak hogy ezek valami ázsiaiak és akkor már fúj. Meg az is megesett velem ami nagyon nagyon idegesítő volt hogy kpop-ot halgattam és akkor a barátnőm beszólt hogy már megint azok a "kínaiak" és ez annyira gyerekes már amikor századjára ismételem hogy az nem kínai , és erre csak azt kapom hogy hát az mindegy mert úgyis húzottszemű . Csak engem idegesít ennyire? Nem baj az ha valaki nem szereti vagy utálja de sokan nem is tudják hogy miről van szó :\
2017. máj. 29. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy látom, hogy a k-popért rajongani amolyan divat és főleg bölcsészcsajok körében.
2017. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Az általad felsorolt "kritikák", amikkel ismerőseid illették a műfajt, eléggé úgy hangzanak, mintha 12-14 évesek, vagy csak szimplán sekélyes, buta emberek mondták volna őket. Nyugi, nem csak a k-popra mondanak hasonlókat, "az elektronikus zene nem zene", "a metál sátánista, ordibálni én is tudok", "a rapperek primitívek egyfolytában csak káromkodnak", lehetne sorolni... Értelmes, jóindulatú ember nem tesz nagy kijelentéseket arról, hogy mi az objektíven JÓ és a ROSSZ zene, és pláne nem cseszteti az ízlése miatt a másikat. De persze vannak ennek is árnyalatai. Én ezen az oldalon kb. hetente belemegyek zenei vitákba, általában eredménytelenül, de néha, nagyon nééééha sikerül meggyőzni embereket a tájékozatlanságukról. Ettől persze az ízlésük nem fog megváltozni, de szerintem lehet annak eredménye, ha az ember hajlandó kiállni az ízlése meg értékrendje mellett és akár csak ezerből egy embert sikerül neki elgondolkoztatnia. Ha meg valakinek csak a sz#r ömlik a szájából, azt ott kell hagyni, nem kell vele foglalkozni, az ilyen emberek véleménye csak annyira bír valódi jelentőséggel, amennyire engeded neki...
2017. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# nem divatból halgatom , már nagyon régóta szeretem.Felőlem lehet más lányok körében mert nem izgat.

2# köszi a kommentet

2017. máj. 29. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
A k-pop egy elég nehezen befogadható műfaj. Én meg tudom érteni kb azokat, akik utálják, mielőtt iszonyatosan nagy fan lettem volna, én se igazán szerettem. Sokak szerint csak kopizzák az amerikai popot, sokakat idegesítenek az embertelenül magas hangok vagy éppen a rap. Nem tetszik nekik a világa, plusz rasszizmus és homofóbia. Nem sok ember van, aki mindenfajta zenét szeret és mivel a kpop kb keveri az összes műfajt, elég sok embernek ez nem jön be. De persze ott van az a része, hogy mostanában egyre népszerűbb és népszerűbb lesz, amivel nem csak rajongókat, de utálokat is szereznek. Ezt is valamennyire meg tudom érteni- a kpop fanok a világ egyik legidegesítőbb jelenségei, nem csoda, hogy a környezetükben lévő emberek ellenszenvesnek találják az egészet, ha napi 24 órában valaki erről beszél (saját tapasztalat, nem egy barátnőmmel veszekedtünk emiatt).
2017. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!