Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretitek a Queen-t? Mi az,...

Szeretitek a Queen-t? Mi az, ami megfogott bennük?

Figyelt kérdés
Nekem 11 éves korom óta hatalmas kedvenceim, a dalok ott voltak velem jóban-rosszban. Imádom a sokszínűségüket, illetve azt, hogy mind a négy tag profi volt. Freddie-nek egyszerűen földöntúli hangja volt, a zongorán is egy virtuóznak számított, valamint ő írta a zenekar legmegindítóbb dalait. Brian May egy rendkívül technikás gitáros, de ez a hatalmas tudás nem öli meg a zenét (mint például Yngwie Malmsteen-nél), hanem éppen ellenkezőleg. Külön respekt neki a saját kézzel épített Red Special-ért. John Deacon egy nagyon alulértékelt basszusgitáros. Hallgatva azokat a felvételeket, igencsak érdekes témákat hozott össze. A funky is nagyon jól áll neki, meghallgatnám egy ilyen project-ben, de sajnos erre már nem lesz lehetőség. Roger Taylor ugyan sosem volt egy Mike Portnoy, de a szememben mégis jobb zenész. Bírom, amikor koncerteken kisegítette Freddie-t egyes magas hangoknál.
2017. jún. 6. 07:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja. A zenéjük. Meg a szövegeik. És természetesen Freddie Mercury 'overall charisma'-ja(ami 2évesen fogott meg).

Klasszikus zenészként hallgatva a Mercury számokat, hát..hogy is mondjam. Szerintem a nagyok közt emlegethető.

Brian May szerintem nagyon jó gitáros. Négyen valahogy tökéletesek voltak, ez van. Ha bármelyiket kivesszük, már nem lesz az.

2017. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, 2 évesen?
2017. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%

A Queen a kedvenc együttesem :)

Gyerekkorom óta az életem része,bár komolyabban olyan 10-11 éves korom felé kezdtem értük rajongani.

Mivel először a zenéjüket hallottam úgy,hogy nem tudtam angolul,maguk a dallamok,a hangszerek profi összhangja tetszett meg...

Az már csak hab volt a tortán,mikor "megismertem" ezt a négy tehetséges és okos embert...nagyon felnézek rájuk:)

Remélem,hasznos volt a válaszom :)

14/l

2017. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Freddie Mercury egy kiváló énekes volt, nem véletlenül néznek fel rá az olyan művészek is mint Paksi Endre
2017. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen, másfél évig együtt léteztünk ezen a bolygón. Mesélték, hogy néha sírdogáltam egy asztal alatt mert 'meghalt Freddie'

Az óvodában rá voltam kattanva egy alakra, mert hasonlított hozzá.

2017. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
A queen egy 9lyab együttes amit csak a süketek bem szeretnek. Annyi daluk vagy és olyan változatos h9gy mindenk8nek legalább egy tetszik.
2018. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%
IMÁDOM<333 a legjobb, legtehetségesebb, legkülönlegesebb banda a világon! Nekem nagyon szimpatikus Roger, a dobosuk:D és Freddie hangja😍 Imádom!!!
2022. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!