Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Queen rajongók! A 70-es vagy...

Queen rajongók! A 70-es vagy 80-as évekbeli Queent szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 70-es évekbelit, akkor még sokkal inkább nyers, hardrock-os volt a stílusuk, aztán a 80-as években a divathoz való jobb alkalmazkodás miatt kicsit elmentek más irányokba, nekem az is tetszik, de azért szerintem a régebbi dolgaik jobbak voltak.
2013. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább a 70es évek jön be, viszont ha koncertrkről van szó akkor egyértelmű hogy 1985/1986-ban voltak a csúcson. Amúgy azt vettem észre hogy az albumaik a fantasztikus slágerek mellett amikhez klip készült tele vannak ilyen nagyon gagyi számokkal és gagyi megoldásokkal, szóval ilyen töltelék anyag.
2013. okt. 18. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ezt írod. Én pont úgy vagyok vele, hogy a nem ismert számaik is baromi jók, nem töltelékszámok. Jó, nem mondom, hogy minden számuk iszonyatosan jó, de nem kellemetlen. Egyébként nem tudok dönteni. 2 kedvenc albumom van tőlük: A Night at the Opera ('75) és az Innuendo ('91). Na jó, a Night at the Opera egy hangyaf-sznyival közelebb áll a szívemhez, de csak mert rajta van a Prophet's Song, ami nekem felér egy tripla orgazmussal, szerény véleményem szerint a legnagyobb Queen szám.

Az Innuendoban meg pont azt szeretem, hogy már egy érett, kiforrott és kicsit keserű anyag.

2013. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na jo van azert kivétel :) pl. Imádom a Ride the Wild Windet, szerintem a legjobb az Innuendorol :)
2013. okt. 24. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a hetvenes évek Queenje tetszik jobban,főképp azért,mert egyébként is azt az évtizedet szeretem jobban...

Egyébként zeneileg mind a két évtizedi Queen csodálatos,nagyon kár,hogy csak erről a kettőről tudunk beszélni...

2017. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!