Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek milyenek a zenefogyaszt...

Nektek milyenek a zenefogyasztási szokásaitok? Ha elmentitek a kedvelt zenéket, albumokat, hogyan rendszerezitek? Hova gyűjtitek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

spotify + adblock kombó


torrentezni meg nem szabad ;)

2017. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még CD-im is vannak, pedig 24 éves vagyok. :)
2017. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
320kb-es mp3 fájlaim vannak gépen, teló SD kártyáján, pendrive-on a kocsi kesztyűtartójában. Mindegyik előadónként van rendszerezve, de nem diszkográfiák, saját válogatások, amolyan szubjektív best of play listek. Egyszerűen nincs olyan, hogy egy előadónak minden száma tetszene, és olyan is ritkán, hogy egy teljes album, ezért így a legjobb nekem. De amúgy nem fogyasztom el, csak meghallgatom őket. ;)
2017. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Spotify playlistek
2017. jún. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változó. Ha albumszinten hallgatom, akkor azt általában Spotify-on teszem, de van, hogy Bandcamp-en, meg ha esetleg fenn van egy egész album YouTube-on egyben, akkor ott. Mivel egyetemi hálózaton le van tiltva a torrentezés, mostanában azt ritkábban teszem, avagy dalonként töltök le, vagy mással torrenteztetem le a zenét.

A gépemen nagyrészt ömlesztve vannak a számok, kivéve azok, amiket album-, vagy diszkográfia-szinten szedtem le, azoknak külön mappájuk van. Az ömlesztett daloknak egy ideje már írogatom be az mp3 adatait, hogy szebben nézzen ki az összkép, de az az igazság, hogy marhalassan haladok vele, egyrészt mert irdatlan sok zeném van, másrészt mert van néhány dal, amik annyira ismeretlenek, hogy nehéz róluk információt találni, elhányok rá egy órát, nem jutok semmire, és nem csak, hogy utána hetekig szüneteltetem az dolgot, de az életkedvem is elmegy. :D

2017. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!