Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az emlékeiteket (képek,...

Az emlékeiteket (képek, belépők, papirfecnik stb. ) megtartjátok? Miben és hogyan rendszerezitek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindent megtartok. :)

Zárható dobozokban tartom. Van egy doboz az osztályhoz, van egy a családhoz, és egy a barátokhoz fűződő emlékeknek :)

2012. aug. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy fiókba tartottam őket eddig..de most nem rég vettem a parafa táblát és kiraktam a szobám falára..jobbról->>balra a kiskoromtól napjaimig jelentősebb emlékeket feltűzdeltem/ragasztottam erre a táblára..


Van rajta pl: babazokni,karkötő,bnőmmel közös kép(évente csinálunk egy közös képet ugyan azon a helyen..hihetetlen mennyit változik az ember egy év alatt)kis kép sorozatok, ballagási szalag stb..


Így az egy kis "emlékfal" lett számomra..a fele már be is telt, de még vehetek majd egyet ha nagyon felsűrűsödnek itt az "emlékek":D

16/L

2012. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én az emlékeimet a fejemben tartom, sosem vonzottak különösebben a tárgyak. Ha van valami olyan papír, amit megtartok, azt kiragasztom a szekrényemre, aztán ha meguntam nézegetni, akkor kidobom. Fényképek viszont vannak a gépemen, jópár.
2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megtartom, de nem nagyon rendszerezem. Van ami dobozban van, van ami füzetben, van ami ki van tűzve ide-oda. Káosz a köbön! :D
2012. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!