Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van /szokott e Leander Kills...

Van /szokott e Leander Kills koncerten lenni pogó/mosh pit?

Figyelt kérdés
Anyám, mostanság nagyon megkedvelte az együttest és elakar menni egy koncertjük-re és én mivel rock-os vagyok magával akar vinni.Kérdésem az,hogy a pogó (vagy mosh pit ahogy angolul van aszthiszem) az milyen? Nekem még nem volt benne részem és idáig is csak 1 koncerten voltam életemben ahol meg ugyebár nem volt.Nem szeretném azt hogy veszélyes legyen meg minden ilyesmi. Tudom, elég hülyén hangzik de nem árt informálodni azt mondják :)

2017. jún. 7. 00:14
 1/5 anonim válasza:
90%
Szia, igen szokott lenni, amikor lökdosik egymást. De ez elöl-középtájt szokott csak lenni. Amùgy meg rendesek, figyelnek egymásra, habvalaki padlòt fog felkapják gyorsan. Anyudnak meg neked jò szòrakozást :) nagyon jò lesz!
2017. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Pogózni nem veszélyes. Foltok lesznek utána, de én már baromi sokszor voltam (bár nem Leander Kills koncerten), és komoly bajom soha nem volt. Az emberek felsegítik egymást a földről. Ha a lábaidon állsz, akkor olyan nagy bajod nem lehet. Mindenkinek közös érdeke, hogy senki ne sérüljön meg. Strapabíró ruha, meg igyál előtte rendesen. Vizet is (!) meg alkoholt is. És általában azért a koncert közönség kis százaléka pogózik, úgyhogy ha nem jön be, akkor is tudsz bulizni.
2017. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a válaszokat idáig mindketőtőktől, nagyra értékelem :)
2017. jún. 7. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Minek oda pogó? Az is elég lenne ha normális zene lenne. :D
2017. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pogó az kb. mindig van :D amúgy nagyon jó volt a koncert! Nagyon megkedveltem az együttest,még képem is van rólam meg a Leanderről közösen :)
2017. jún. 12. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!