Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy Halsey egyszer Budapesten koncertezik majd?

Figyelt kérdés

Eddig is nagyon szerettem az énekesnőt, de most az új albuma, a hopeless fountain kingdom teljesen levett a lábamról, és ha eljutok életem első koncertjére, szeretném, ha az övé lenne az.

Szívesen elmennék elsőnek egy Melanie Martinez vagy Troye Sivan koncertre is, de az ő esetükben még kevesebb az esély, hogy Budapesten tartsanak koncertet valaha is.

Szerintetek van-e esély rá, hogy a jövő évi Sziget előadói közé bekerüljön?



2017. jún. 8. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Semennyi.

Annak ellenére, hogy magyar gének is vannak benne, nem hiszem hogy valaha idejön.

De nagyon szeretném, és ha esetleg mégis lenne, mindenképp mennèk.


(Kedvenc track az albumról?)

2017. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az összes. :D

De ha a dalszövegeket tekintve választanom kellene, akkor az Angel On Fire-t és a Hopeless-t mondanám.

2017. jún. 11. 16:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked? :)
2017. jún. 11. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Bad at love, devil in me alone, 100 letters, heaven in hiding :D
2017. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, sajnos kevés az esélye hogy Budapestre jön... sajnos XC De ha ő nem jön ide, akkor majd én megyek ki! :D ♡.♡
2017. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!