Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rock /metál banda...

Melyik rock /metál banda rajongótábora a legagresszívabb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy ha kijelented hogy nem szereted a bandát akkor a rajongók vagy elküldenek Justin Bieber-t hallgatni, vagy elkezdenek szidni vagy ami még rosszabb, egyesek fenyegetésbe kezdenek. Melyik bandákra jellemző leginkább ez a viselkedés?
2017. jún. 17. 18:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Akarom mondani melyik banda RAJONGÓIRA jellemző leginkább ez a viselkedés?
2017. jún. 17. 18:56
 2/16 anonim ***** válasza:

Mondok egy receptet.


Hozzávalók:

- sztenderd agresszív elitista metalhead/rocker, aki IGAZI ZENÉT hallgat

- meg nem értett hipszter alterarc, akinek az ízlése mélyebb és elvontabb a tiednél és minden művészeti alkotásról TUDJA, hogy mit jelent, mindenki, aki más értelezéssel áll elő egy alkotásról, az téved

- 12 éves lány, aki szerelmes valami fiúbandába, egész nap csak róluk beszél és képtelen elkövetkeztetni tőlük, ha zenéről van szó

- fanatikus ateista, aki SOKKAL OKOSABB NÁLAD, állítja, hogy a vallásosok elnyomják őt, holott ő az, aki minden beszélgetésben felhozza a saját nézeteit és lenéz mindenkit, aki nem ért vele egyet, mert ugye ő a racionálisan gondolkodó

- zavaros múltú züllött félőrült, aki egyfolytában arról beszél, hogy mennyi füvet szív, és álhíreket, meg HATALMAS TÁRSADALMI IGAZSÁGOKAT oszt meg a fészbúkon

- az a fajta fogyasztó, aki szerint a művészek pusztán az ő szórakoztatása kedvéért léteznek, és a zenei világ egy darab egységes entitás, aminek egyetlen feladata az lenne, hogy az ő igényeit kielégítse


Gyúrd össze ezeket egyetlen emberré, és tádáá, megkapod az átlag Tool rajongót. Nem hiszem, hogy van tőlük lejjebb.

2017. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Előző, külön-külön az ateistás pontok teljesen jó példák lennének... de mi a halálért kellene ezeket összegyúrni és ráerőszakolni a Tool rajongókra?


Én is szeretem a Toolt, de nem szoktam leszólni mások ízlését, meg nem csak prog. rockot/metált hallgatok, hanem egyszerűbb stílusokat is, netán még... metalcoreból is párat... hűha. Most tört szét reccsenve a "szilárd" sztereotípia. Az ideológia pedig elvakít, rabbá tesz. Ennyi.

2017. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*az ateistás ponton kívüliek
2017. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

A Tool a kedvenc zenekarom, a Lateralus az egyik kedvenc zenei albumom, meg is van fizikailag, és a Parabola-t tartom már jópár éve a kedvenc dalomnak, és ennek ellenére mondom, hogy a Tool fan az egyik legidegesítőbb állatfajta a világon. :D

Nyilván nem úgy értettem, hogy az ÖSSZES Tool rajongó, meg szerintem a kérdező is csak a közegre úgy általában gondolt, nem pedig arra, hogy egy olyan tulajdonság, ami minden egyes rajongóra igaz az adott zenekarnál, mert olyan persze, hogy nincs is...

2017. jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy vettem észre hogy a Slipknot fanok (nem mindegyik, de nagyon sok!!!) is elég agresszívak és még hajlamosak megfenyegetni azzal is hogy megölnek ha csak annyit mondasz hogy a Slipknot nem igazi metál...
2017. jún. 18. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:

#6

Eh, nekem azt nehezemre esik komolyan venni, szerintem már konkrétan vicces. :D A gyilkos fenyegetések mögött úgyis egy 12 éves edgy hülyegyerek van, aki pár év után kinövi azt a viselkedésformát.

2017. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Tool rajongókról én is olvastam, hogy elviselhetetlenek, bár nincs személyes tapasztalatom velük. Én is szeretem egyébként, de nem omlok össze, ha valakinek nem jön be :D
2017. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egyébként azt tudtátok, hogy a szakértők nem is tartják metál bandának a Tool-t? Nincs fönt a banda az Encyclopaedia Metallum-on sem.
2017. jún. 26. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Adam Jones, a Tool gitárosa se szereti, ha a zenekart a metál kategóriába teszik.
2017. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!