Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rock /metál banda...

Melyik rock /metál banda rajongótábora a legagresszívabb?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy ha kijelented hogy nem szereted a bandát akkor a rajongók vagy elküldenek Justin Bieber-t hallgatni, vagy elkezdenek szidni vagy ami még rosszabb, egyesek fenyegetésbe kezdenek. Melyik bandákra jellemző leginkább ez a viselkedés?
2017. jún. 17. 18:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 Ezt nem tudtam, de most már jó tudni. Azt viszont tudtam, hogy a Korn tagjai sem tartják magukat metál együttesnek. Egyébként nem vagyok rajongója ezeknek a bandáknak, de nem is utálom őket.
2017. jún. 26. 18:45
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Na, a Kornosat azt meg én nem tudtam, viszont hogy őszinte legyek, nem is igazán értem. Pláne így, hogy most utána olvastam, és azt találtam, hogy Davis szerint ők egy "funk" banda, amit nem igazán bírok hova tenni. :D
2017. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: Vannak ilyenek... Lemmy szerint a Motörhead rock and roll. Egyébként a Korn sincs fönt az Encyclopaedia Metallum-on. A Motörhead fent van, de részben egyetértek Lemmyvel, vagyis szerintem pár számuk metál, de egyébként tényleg inkább bluesosabb hard rock bandának tűnnek nekem ha nem is rock and rollnak...
2017. jún. 26. 20:30
 14/16 anonim ***** válasza:
A Tool tényleg nem tartja magát prog. metálnak, és szerintem is inkább prog. rock, de a Korn - legalábbis fénykorában - igenis metál volt, sőt hát ők egy alműfajt indítottak el, ezt manapság numetálnak hívják.
2017. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14: ezt tudom, de a nu metál eléggé elutasított a metál szakértők körében, nagy részük nem is tartja metálnak.
2017. jún. 26. 20:33
 16/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami fura hogy a Metallumon olyan bandák mint a Mötley Crüe vagy a Dokken viszont fent vannak... pedig szerintem ezek tipikus hard rock bandák, a Mötley Crüe zeneileg szinte ugyanaz mint az AC/DC csak gyorsabb. A Dokken meg túl gyenge metálnak.
2017. jún. 27. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!