Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Marilyn Manson...

Szerinted Marilyn Manson eljön Budapestre, vagy le fogja mondani (az album sem jelent meg)?

Figyelt kérdés
Ok, tudom elfogyott az összes jegy, meg biztos komoly szankciókkal tudna szerződést szegni, de ti nem érzitek veszélyben ezt a koncertet? Nem adta ki végül a lemezt, most elkezdi a turnét album nélkül?

2017. jún. 22. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Lemondani nem fogja, szerintem, maximum összeesik a színpadon. Voltam a koncertjén Bécsben kb. két éve, és a vége felé belezavarodott a szövegbe, egyszer csak eldobta a mikrofont és kiment. Amúgy, nem volt jó bőrben addig sem... Én azt hittem, hogy ott vége, aztán láttam, hogy turnézik tovább. Ezért gondolom, hogy lemondani tuti nem fogja.
2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én igazából nem is a koncertért aggódom, inkább Marilyn-ért. Úgy értem. Nemrég halt meg az édesapja, és ez biztos nagy trauma volt neki. Szóval ha az lesz végül, hogy mégsem tartja meg a koncertet, vagy félbehagyja, akkor se őt hibáztassátok légyszives, mert ő most tényleg nagyon szenved
2017. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!