Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még emberek akik...

Vannak még emberek akik szeretik a Nirvanat? Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Nem akartam leírni, de megteszem: Nirvanáék miatt halt meg a glam metal, amit zenészként értékesebbnek tartok, mivel az ahhoz szükséges hangszeres tudáshoz hosszú évekig kell gyakorolni, és pozitív üzenetet sugároz. De a többi zenekar is klubokba kényszerült, mert igényes zenehallgatókból nehéz megélni, a divatmániás fiatalok meg áttértek az önsajnáló nyekergésre, és koncert helyett Cobain bácsi napi feszültséglevezetésére jártak. Hendrixet Kerry King és Sam Totman fényében túlértékeltnek tartom, és az ő rongálása sem tetszett.
2017. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy szeretjük,mint ahogy Hendrixet is. Korszakalkotó volt és abszolút nem arról amiket itt előttem írták. Semmi köze nem volt a depresszióhoz és a droghoz is csak annyi hogy Kurt beteg volt de nem kívánt ezt stílust alkotni,sőt el is mondta az egyik legjobb dalában és a kissrácnak aki autogrammot kért tőle azt hiszem a római reptéren.
2017. okt. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy korszakot alkotott, de nem jót.
2017. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Drogozni?

Butaság azt hinned hogy a 60-80" évekig nem drogoztak. Pont hogy sokkal nagyobb mennyiségben, csak még nem volt média középpontjában drog ellenes kampány. Woodstock sem Nirvana idejében volt. Elvis? Na ha valaki akkor ő aztán keményen cuccozott. Hendrix? Zabálta koncertjein a pszichedelikus dolgokat...


"Könnyűzenei foslavina"? Nirvana előtt mi volt a 80-as években amerikában? Nem csak glam meg heavy metal abban biztos lehetsz. Gyanítom hogy a néger zenéket sem szereted, és most kifejezetten a hiphopra gondolok. NWA is 1 évvel korábban indult mint a Nirvana, és korábban is futott be. Na ha azt mondod hogy Cobainéknak nagyobb befolyásuk volt a jelenlegi könnyűzenére mint a többieknek, akkor erősen tévedsz.

2017. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Aha, szeretem, pont most találtam rájuk. Csak nem arra amiről ti beszéltek, hanem az eredeti brit zenekarra a 60-as évek végéről. Csodálatos zene.
2018. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!