Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Luis Fonsi-Despacito ti mit...

Luis Fonsi-Despacito ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Én imádom ezt a számot,de kiváncsi vagyok hogy ti mit szóltok hozzá. Amolyan Despacito imádó vagyok.

2017. júl. 8. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz szám, de a csapból is ez folyik már és unom.
2017. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hallgatok rádiót, szóval nincs herótom tőle. Alapvetően nem szoktam szeretni az ilyen jellegű számokat, de ez egész kellemes, szóval semmiképp se utálom, de az imádatától is messze vagyok. Rengeteg számot tudnék mondani, amit sokkal jobban szeretek és jobbnak tartok.
2017. júl. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem hallottam még, de tudom, hogy nagy sláger, úgyhogy csak szar lehet.
2017. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utálom
2017. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Imádtam, de egyre többet hallottam és meguntam. Viszont pl egy buliba ordítani a szöveget nagyon jó :D Mindenki csak azt kiabálja hogy Despacito és olyan jó érzés tudni az egész szöveget :D Amúgy nem értem miért épp ez lett ekora sláger, tudnék mondani sokkal jobb számokat amiknek össz. pár millió megtekintése van.
2017. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de olyan "már hallottuk hússzor" szám az egész. Egyszer-kétszer szívesen fogadom háttérzajnak, de egyáltalán nem vagyok tőle elájulva.
2017. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs meg benne az ami engem megfog egy zenében, tehát olyan átlagosnak tartom. Nem rossz, viszont 20adszorra hallgatni valóban idegesítő.
2017. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#5 biztos hogy tudod az egész számot? (vagy csak a lassabb és a könnyebb részeket tudod ?)ki is tudod ejteni rendesen? ugyan abba a tempóban tudod ? tudod szó szerint a szöveg jelentését?
2017. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolso, igen az egeszet tudom, a "rap'et is, kozepszinten beszelek spanyolul :D
2017. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az énekesnek a Despaciton kívül vannak jó dalai, sokan úgy beszélnek róla, mintha most kezdte volna a karrierjét, pedig már 20 éves a pályafutása. Jó magyar szokáshoz híven a róluk cikkező újságírók nem néznek utána alaposan és írnak baromságokat. Lócitromot sem tudnak róla, még sokan arra sem veszik a fáradtságot hogy megtudják mit jelent a dal és miről szól.
2017. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!