Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárokat használnak a...

Milyen gitárokat használnak a metál zenéknél?

Figyelt kérdés

rotmusgitár?basszusgitár,elektromosgitár?

csak ugy kérdezem...


2010. máj. 21. 20:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

azért kell 3,4 gitár,hogy azt az erős hangot...

hogy magyarázzam,pl a basszuson az egyik legmélyebb hang,meg a szólón is...igy keletkezik...

2010. máj. 21. 23:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy miiiii?

Alakul a banda, de azt sem tudja mi az a gitár... hahahaha!

Kérdem én, hallottál már egyáltalán metált? Vagy akármilyen zenét?! Na mars vissza a kiságyba!

2010. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

22:28 vagyok, 4 gitáron játszol egyszerre? nem attól lesz hnagosabb, hanem a nagyobb erősítőtől, hangfaltól. szerintem hamarabb lenne neked együttesed, minthogy láttál volna egyáltalán metálzenekart. nézzél metallica, judas priest, meg anthrax meg ilyesmi zenekaroktól koncertvideókat, ha már annyira együttest akarsz, de a kérdéseidől lejön, hogy túl sokat nem tudhatsz a témáról.

a basszuson a legmélyebb hang meg a szólón is a legmélyebb hang 4 gitáron keletkezik? attól tartok nem értem. én basszusgitározok, de a legmélyebb hanghoz csak annyi kell, hogy megpendítem üresen az E húrt. esetleg tekerek az erősítőn mellé. nem logikusak a kérdéseid.

2010. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

22:28

nem 4 gitáron XD

az egyiken én,a másikon a kolléga a harmadikon meg a másik kolléga -.-"

amugy ezt a kérdést csak azé raktam fel me unatkoztam XD

tudom mit gondoltok :D

2010. máj. 23. 10:32
 15/15 anonim ***** válasza:
igymár ilágos , hogy többen fogtok több gitárt. de egy kezdő bandában 4 gitár tök felesleges. akkor legyen helyette megy szintis. amúgy meg nemhiszem, hogy csak unalombol raktad fel, ember, ha ért a témához valamennyire, akkor se tudna ilyen hülyeségeket kérdezni /mondani. ha gondolod irj privit, vagy valami talán tudok segíteni valamit.
2010. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!