Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit csináljak? A "barátaim"...

Mit csináljak? A "barátaim" szekálnak amiért én nem 5SOS meg JB fan vagyok hanem az én kedvenceim a Nirvana a Green Day, Linkin Park és a Black Veil Bridges.

Figyelt kérdés
Más szóval rocker vagyok. Akárhányszor ezt megpróbálom elmagyarázni a válasz általában az hogy"de te lány vagy". Ha belépek az osztályba hallok olyan megjegyzéseket,hogy hülye rocker,béna emos stb. Sokáig le se szartam de már kezd idegesíteni. Mit csináljak?

#zene #ciki #Rockergirl
2017. júl. 26. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért szekálnak, mert van ízlésed?

Hagyd őket a francba.

Az ilyen elvadult JB fanok ellen nem igazán tehetsz semmit, mert az ő szemükben az a nyálgép egy isten ( Billie Joe bármikor lenyomja ;) )

[link]

16/L

2017. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Mond meg nekik, hogy nekik tetsszen az, ami nekik tetszik, neked meg az tetsszen ami neked tetszik...


UI.: JB fos...

2017. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szíve joga azt hallgatni, amit szeret, te se mondod meg nekik, hogy ne hallgassanak JB-t, úgyhogy ők se mondják neked, hogy ne hallgass rockot. Lehet, hogy olyan barátok után kéne nézned, akik vagy nem kritizálják a zenei ízlésed, vagy hasonló, mint a tiéd.

Amúgy én imádom a 5SOS-t, de pl JB-t, meg egy csomó ilyen "popsztárt" vagy mit ki nem állhatok.

2017. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Ritka gyökerek.

Én ilyenkor mindig rávágom, hogy nem hallgatok zenét. Semmi közük hozzá.

2017. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem senki ízlése sem ciki. Mindenkinek más tetszi és ez így van jól. Én is rocker vagyok, de ha valami nem tetszik, akkor megtartom a véleményem magamnak. Nem a zenei ízlésen múlik, hogy ki milyen ember.

16/l

2017. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Te sem rockzenét hallgatsz. Ha játszod a turbórockert, vagdosod magad és direkt hülyén nézel ki akkor érthető, hogy kiröhögnek. Bocsánat ha mellélőttem, de általában ez jellemző azokra akik folyton hangoztatják, hogy ők bizony "rockerek". Mi az az 5SOS? Mennyi idős vagy?
2017. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak. Eléggè mellé lőttél. Nem vagdosom magam. Szerintem te összekevered a rockert az emos emberekkel. Nem ugyanaz a kettő. Nagyon nem. Hülyén nézek ki? Honnan tudod? Attól még,hogy szeretem a szürkét,feketét nincs a fél szememet eltakaró szemem meg semmi hu de extrém. Normálisan öltözködöm csak nem úgy mintha egy szívárványba ütköztem volna. Az 5SOS micsoda? Kérlek az a 5 seconds of summer rövidìtése. Ha akarsz többet tudni keress rá. És 15 éves vagyok.
2017. júl. 26. 20:54
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem kellett rákeresnem, ismerem a bandát. Hasonló zenét játszanak mint a Green Day, csak botrányok nélkül. Már csak egy kérdésem lenne. Honnan tudják hogy ezeket hallgatod?
2017. júl. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%

Azért az vicc hogy manapság azokat szekálják akik jó zenét hallgatnak, olyanok akik azt sem tudják mi az a zene. justin bieber teljesen nyugodtan kijelethető hogy egy hulladék, zeneileg is, emberileg is. A zenéhez konkrétan semmi köze, énekhangja nincs (sosem volt), a "zenei aláfestés" idegesítő gépi zaj, a mondanivalót meg hagyjuk is. Ehhez képest pl. egy Linkin Park (most a közelmúlt sajnálatos eseménye miatt őket hallgatom a napokban a legtöbbet) énekhangot, mondanivalót tekintve és zeneileg, zenekarilag is tökéletesen helytáll a zene definiciójának. Nem mellesleg őket jó hallgatni, nem egy kaptafára készült kulát játszanak mint a mai zenészek, együttesek nagy százaléka, hanem igazi erőt adó muzsikát. Azzal együtt hogy náluk is szerepelnek gépi effektek, pont ezért tökéletes összehasonlítási alap, hogy lám csak, a gépzene is elfér ha mellé jó énekhang, hangszeres kíséret és valódi mondanivaló is társul.


A Green Daynek, Nirvanának annyira én nem vagyok rajongója, de azok is nyilván mérföldekkel jobbak mint JB, összes sem lehet őket hasonlítani. Az 5SOS fogalmam nincs micsoda, de ha bieberrel említed egy lapon akkor talán nem is baj hogy nem ismerem őket. :D

2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Azért az 5SOS-t a Green Dayhez hasonlítani elég nevetséges. A Green Day egy elég komoly karriert maga mögött hagyó, viszonylag színvonalas együttes, az 5SOS pedig pár nyálas fiúcskából álló kommersz popbanda.
2017. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!