Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még olyan fiatalok...

Vannak még olyan fiatalok 16-20 évesek akik Republicot illetve régebbi zenéket hallgatnak?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem a zenéiket, megunhatatlanok.. a mostaniak hozzájuk képest egy nullák. 16 éves vagyok, a korom beliek a mai nyálas zenékért vannak oda de engem nem nagyon vonz. Más is van igy vele?
2017. júl. 28. 22:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat az Edda kimaradt.
2017. júl. 28. 22:06
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nagy R-GO fan vagyok:D A Republictól is meghallgatok azért 1-2-t 21/F de ez 16 évesen is dettó ugyanígy volt:)
2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én szeretem a mai zenéket arra bulizok stb, de szerintem a Republik/edda szamokbol párat mindenki ismer és tudja a szövegét.
2017. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Persze, király zenéket csináltak akkoriban, nem csoda, hogy tetszik. Egy egész ország szereti őket, szóval hallgasd csak!
2017. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

R-Go is jó! 16/l

Igyvan.

2017. júl. 28. 22:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen Megadeth, Slayer meg Sepultura az elég régi? :D :D :D
2017. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

R-GO, Hungária, Omega abszolút kedvencek.


23/f

2017. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, amikor anya berakja a kocsiban :D Magamtól nem hallgatom, de amúgy szeretem.
2017. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem hallgattam mostanában, de imádom
2017. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Régi zenéket, de abból inkább az elvontabbakat, "alterebbeket", vagy egyedibbeket, számomra kiemelkedőbbeket. Ha magyar, akkor Omega, Bergendy, KFT, LGT...


Edda, Republic és társai nem egy kategória velük, csak azért, mert mind régiek.

Nekem az általad említettek túl közhelyesek, és talán néha még nyalasak is.

Ne hari. Csak a véleményem. Ettől függetlenül még remek zenészek. Csak nem az én ízlésem.


Egyébként régi zenéken élek. Omegáék mellett Pink Floyd, Bowie, Dire Straits, Van Halen, Queen a legkedvesebbek számomra, de még rengeteg van.


A mai zene kommersz részét nagyjából utálom. A többi pedig legtöbbször hidegen hagy. Természetesen maiak közül is vannak kiemelkedőbbek, ott van például a Muse.

2017. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!