Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszik azt a 12-14...

Miért hiszik azt a 12-14 évesek (főképp lányok), hogyha Asking Alexandriát, meg Hollywood Undeadet (ide sorolható továbbá a Black Veil Brides) hallgatnak, olyan nagy metálosok?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek? xd
2017. máj. 25. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az idegesít, ha valaki lenéz valakit a zenei ízlése miatt. És amiket leírtál, abból egyedül a Hollywood Undeadet ismerem, ami szerintem nem rossz.
2017. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az a gáz ha 12 éves gyerekekkel foglalkozol, gondolom még te is tizenéves vagy, de majd kinövöd és nem fog érdekelni... egyébként aki igazi metál zenét hallgat és játsza a nagy metálost, az is ugyanúgy csak pózerkedik, attól mert jó metál zenét hallgat nem pedig ilyen kislányoknak szóló csicskaságot, még ugyanúgy pózerkedés...

erről szól a SLC Punk c. film is, csak az punk szemszögből mutatja be az egészet, nézd meg

2017. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Meg ne kovezz, de az AA-t es a BvB-t birom, de a HU nagyon gyenge.
2017. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Téged ez miért zavar? 😁

AA és a HU jo zenéket nyomat. A BVB-nek is vannak jó számaik. De a felsolt bandák műfaji besorolását nézve vegyes. De jól csinálják, amit csinálnak. Főleg az Asking. Birom Őket nagyon. 23/L

2017. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
*felsorolt (sorry)
2017. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Szóval az egyik csapat pózer beszól a másiknak. Ők 12-14 évesek, te gondolom 16-17 éves vagy, bandás pólóban jársz, talán van acélbetétes divatbakancsod és hosszú hajad, esetleg egyéb kiegészítők, mint lánc, szimatszatyor tele felvarrókkal, bár ez ma már nem divat. Gondolom mindent megtanultál a klasszikusokról is, hogy bárki szembe jön, bizonyítani tud, mekkora hardcore metálarc vagy.


Neked is csak addig fog tartani, amíg kinövöd. Én még nem láttam embert, aki elérte a 20-as évei közepét, ezt tartotta és nem egy szánalmas alulképzett, munkanélküli szardarab volt. Ez egyébként igaz a teknősökre, repperekre, mindenkire, akinek egy zenei irányzat tölti ki az életét és az alapján ítéli meg az embereket.

2017. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most pozitívat csalódtam a gyakorikérdések közösségében, amiért senki nem erősítette meg a kérdezőt a felsőbbrendűségi érzetében. :D


Én a többiek mondandóját már csak egy kis személyes véleménnyel tudom kiegészíteni: bár alapvetően nem vagyok zenei elitista, és törekszek is rá, hogy ne legyek az, mikor egy tinédzser szerint a Slipknot a legkeményebb metál a világon, mélynek és tartalmasnak érzi a Hollywood Undead-et, furának, elvontnak és a genre-bending csúcsának a Twenty One Pilots-öt, vagy mondjuk a Blink 182-val azonosítja a punkzene fogalmát, minden akaratom ellenére az arcizomzatom nekiáll egy pont felé húzódni, hiába nem ítélem el tudatosan a személyt a preferenciái miatt. De bakker, ezerszer inkább beszélgetek olyasvalakivel zenéről, akinek az ízlése nekem semmi újat, vagy átérezhetőt nem mond, de lelkes és teljesen "ártalmatlan", mint olyasvalakivel, akinek az ízlését érdekesnek tartom, de cserébe egyfolytában másokat szapul, meg tőmondatokkal leminősít egész műfajokat. Engem semmilyen ízlés nem idegesít, viszont az egocentrikus, előítéletes viselkedés, na az nagyon.

2017. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De szeretnék újra fiatal lenni és ilyen baromságokon problémázni!
2017. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 felénk él egy ilyen nagy metálos, bőven 20 éven felül van, sőt szerintem van már legalább 40, a közeli bevásárlóközpontban dolgozik mint biztonsági őr, szóval ritka kivételek azért vannak
2017. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Karasu_75 válasza:
87%
Azért mert nem tudják mi az a metál, honnan ered. Ezek az előadók megfogják őket a sablonos szövegeikkel, a külsejükkel, és a könnyen befogadható, nem éppen technikás zenéikkel. Én hallgatok Black Sabbath-tól kezdve, Slipknot-on át, egészen a folk, death, black, és Jmetal-ig mindent. De ezeket ha megkérded arról, hogy mi az a NWOBHM akkor visszakérdeznek, hogy tessék? Engem inkább zavar ez a fajta tudatlanság, a témában való jártasság hiánya, és a képmutatás mások felé, hogy na, én metálos vagyok. Ők is ugyanúgy lenéznek másokat, különbnek hiszik magukat. Azok is. De nem jobbak mint mások. Egy metálos szintén lenéz(het) másokat, tapasztaltam. Előfordul sajnos, embere válogatja. Azonban ő legalább otthon van a témában. Mondhatjuk, hogy van mire felvágnia (ennek ellenére nem kéne) van oka lenézni a másikat (nos ezzel nincs gondom amíg mondjuk csak gondolatban teszi, és nem esik neki neten, vagy koncerten a 12 éves kislánynak, hogy hát a BVB az nem is metál), illetve a felvarrók, a póló, ezek hozzátartoznak a stílusához, nem feltétlen azért hordja mert menő. Ez azért van mert érettebb mint a 12-15 éves "metálosok". Persze általánosítok, sajnos van kivétel is. Illetve azt sem szeretem ha valaki alpári szintre alacsonyodik, mert szerinte az teszi metálossá, hogy szétissza/drogozza az agyát, és minden reggel máshol kel. 23/F/metálos/szakmunkás, csak mert látom itt még ebbe is belekötött egy frissdiplomás. Csak azt felejtette el megkérdezni milyen öntetet kérek a hamburgeremre. Ráadásul ő beszél arról milyen rossz is mások lenézése.
2017. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!